Świadczenie usług polegających na utrzymaniu w ciągłej sprawności oraz wykonywaniu konserwacji i napraw dźwigów, platform dla osób z niepełnosprawnościami i schodołazów w budynkach i lokalach UMK

Gmina Miejska Kraków - Urząd Miasta Krakowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00357780
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00357780/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-01 13:00
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bfd3edc0-9043-4d81-a963-ed4bd1bbbb99
Identyfikator
6761013717
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie konserwacji wind

Wykonawcy

1 przyznane

"WT LIFT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
425 585,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00357780 z dnia 2025-08-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług polegających na utrzymaniu w ciągłej sprawności oraz wykonywaniu konserwacji i napraw dźwigów, platform dla osób z niepełnosprawnościami i schodołazów w budynkach i lokalach UMK

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kraków - Urząd Miasta Krakowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554353

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wszystkich Świętych 3-4

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-004

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 616 15 08

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@um.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bfd3edc0-9043-4d81-a963-ed4bd1bbbb99

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług polegających na utrzymaniu w ciągłej sprawności oraz wykonywaniu konserwacji i napraw dźwigów, platform dla osób z niepełnosprawnościami i schodołazów w budynkach i lokalach UMK

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfd3edc0-9043-4d81-a963-ed4bd1bbbb99

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00357780

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00106031/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.44 Świadczenie usług polegających na utrzymaniu w ciągłej sprawności oraz wykonaniu konserwacji i napraw dźwigów, platform dla osób z niepełnosprawnościami i schodołazów w budynkach i lokalach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00271832

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR-10.271.49.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 756298,07 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na utrzymaniu w ciągłej sprawności oraz wykonywaniu konserwacji i napraw dźwigów, platform dla osób z niepełnosprawnościami i schodołazów w budynkach i lokalach Urzędu Miasta Krakowa w latach 2025-2028.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikami stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 377585,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 377585,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 377585,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "WT LIFT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122511619

7.3.3) Ulica: ul. Turystyczna 6 lokal 45

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-213

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 425585,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Wykonawca korzysta z zasobów podmiotu trzeciego: SAEV TECHNOLOGIES Sebastian Jaje w zakresie zdolności zawodowych - uprawnienia SEP E.
2. W niniejszym postępowaniu zawarto następującą umowę: W/I/3036/OU/58/2025
3. Wyjaśnienie różnicy między wartościami z pkt 6.4.), a pkt 8.2.) - Wartość umowy wynosi 425 585,40 zł, na którą składa się zaoferowana cena za konserwację tj. 377 585,40 zł oraz 48 000 zł, czyli cena za naprawy.
4. Uzupełnienie do pkt 8.3.) - Przedmiot umowy realizowany będzie przez okres 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 1 sierpnia 2025 r.
2025-08-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi