Wykonanie remontu konserwatorskiego 7 tablic i 12 monolitów autorstwa Karola Tchorka – „Miejsce uświęcone krwią Polaków poległych za wolność Ojczyzny” w Warszawie.

ZARZĄD TERENÓW PUBLICZNYCH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00357870
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00357870/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-01 13:12
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cd44de43-beb5-4aeb-9bec-e90f4473b967
Identyfikator
5260035127
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ SIENICKIKobyłka, PL · lot 0
316 758,21 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00357870 z dnia 2025-08-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie remontu konserwatorskiego 7 tablic i 12 monolitów autorstwa
Karola Tchorka – „Miejsce uświęcone krwią Polaków poległych
za wolność Ojczyzny” w Warszawie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD TERENÓW PUBLICZNYCH

1.3.) Oddział zamawiającego: ZTP

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010496921

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Podwale 23

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-261

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bom@ztp.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ztp.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ztp.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontu konserwatorskiego 7 tablic i 12 monolitów autorstwa
Karola Tchorka – „Miejsce uświęcone krwią Polaków poległych
za wolność Ojczyzny” w Warszawie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cd44de43-beb5-4aeb-9bec-e90f4473b967

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00357870

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00009387/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.21 Wykonanie remontu konserwatorskiego tablic pamiątkowych projektu K. Tchorka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00293291

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZTP-IV.26.33.2025.ECH Zp–33/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie remontu konserwatorskiego 7 tablic i 12 monolitów autorstwa Karola Tchorka – „Miejsce uświęcone krwią Polaków poległych za wolność Ojczyzny” w Warszawie.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa następująca dokumentacja:
1) Projekt remontu konserwatorskiego - załącznik nr 1 do SWZ;
2) Przedmiar – załącznik nr 2 do SWZ;
3) Lokalizacja obiektów - załącznik nr 3 do SWZ
4) Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 4 do SWZ.

Przedmiar prac stanowiący załącznik do SWZ stanowi wyłącznie podstawę dla Wykonawcy do rzetelnej wyceny przedmiotu zamówienia. Wykonawca nie jest obowiązany do dołączenia przedmiaru prac do oferty. Wykonawca otrzyma wynagrodzenie ryczałtowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 316758,21 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 329640,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 316758,21 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stylmet Grzegorz Sienicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132228829

7.3.3) Ulica: ul. Niemcewicza 9 B

7.3.4) Miejscowość: Kobyłka

7.3.5) Kod pocztowy: 05-230

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 316758,21 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi