Przebudowa wraz z zagospodarowaniem terenu boiska sportowego w miejscowości Kołczygłowy w ramach inwestycji pn.: Modernizacja infrastruktury sportowej w gminie Kołczygłowy
GMINA KOŁCZYGŁOWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00469273
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00469273/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-23 13:08
- Lokalizacja
- Kołczygłowy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e7384e7b-2360-4feb-bd38-9343ee5794c5
- Identyfikator
- 8421661861
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00469273 z dnia 2024-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa wraz z zagospodarowaniem terenu boiska sportowego w miejscowości Kołczygłowy w ramach inwestycji pn.: Modernizacja infrastruktury sportowej w gminie Kołczygłowy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOŁCZYGŁOWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979513
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Słupska 56
1.5.2.) Miejscowość: Kołczygłowy
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-140
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: 598213909
1.5.8.) Numer faksu: 598213597
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gospodarczy@kolczyglowy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kolczyglowy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e7384e7b-2360-4feb-bd38-9343ee5794c51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa wraz z zagospodarowaniem terenu boiska sportowego w miejscowości Kołczygłowy w ramach inwestycji pn.: Modernizacja infrastruktury sportowej w gminie Kołczygłowy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e7384e7b-2360-4feb-bd38-9343ee5794c5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00469273
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040348/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa wraz z zagospodarowaniem terenu boiska sportowego w miejscowości Kołczygłowy (Polski Ład)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00408173
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MK.271.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4301353,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont istniejącego boiska trawiastego do piłki nożnej wraz z zagospodarowaniem terenów okalających w elementy i urządzenia małej architektury pełniących funkcję rekreacyjno – sportową oraz budowa ścieżki spacerowo – rekreacyjnej umożliwiająca i zapewniająca pieszą obsługę komunikacyjną po zagospodarowanym terenie.
2. Realizacja zamówienia obejmuje:
1) wykonanie nowej nawierzchni trawiastej boiska piłkarskiego z trawy w rolce wraz z przygotowaniem wszystkich warstw podłoża i ułożeniem siatki na krety,
2) wykonanie systemu nawadniania płyty boiska,
3) wykonanie przyłącza wodociągowego na potrzeby systemu nawadniania,
4) wykonanie systemu sterowania elektrycznego boiska sportowego wraz z montażem szafki sterowniczej,
5) wymiana piłkochwytów o wysokości 6m,
6) montaż elementów wyposażenia boiska w postaci kabin dla zawodników, tablicy wyników i bramek piłkarskich,
7) wykonanie elementów ogrodzeniowych w postaci: bramy dwuskrzydłowej o szer. 5m, furtki wejściowej o szer. 1m, ogrodzenia niskiego o wysokości 1,2m oraz ogrodzenia wysokiego o wys. 2,2 m,
8) wykonanie robót rozbiórkowych i przygotowawczych związanych z niwelacją i uporządkowaniem terenu w związku z występującym zadrzewieniem i zakrzaczeniem,
9) wykonanie robót ziemnych związanych z przygotowaniem i wymianą podłożona pod elementy zagospodarowania terenu,
10) wykonanie systemu drenarskiego na terenie rekreacyjnym,
11) montaż elementów małej architektury publicznej w skład, której wchodzą: ławki wypoczynkowe, kosze na śmieci, stojaki na rowery, leżaki, tablice informacyjne, kosze na psie odpady, ławko-stoły i barierki zwalniające,
12) montaż lamp parkowych wraz z instalacją elektroenergetyczną,
13) montaż urządzenia sprawnościowo – rekreacyjnego w formie zestawu street workout,
14) wykonanie toru asfaltowego w postaci pumptracku,
15) wykonanie ścieżki pieszej charakterze rekreacyjno – sportowym z cementu jamistego barwionego w kolorze,
16) wykonanie kładki drewnianej z drewna modrzewiowego jako elementu ścieżki na terenie podmokłym,
17) wykonanie terenów zielonych wraz z nasadzeniami roślinności ozdobnej w postaci drzew i krzewów.
3. Przedmiot zamówienia nie obejmuje pełnego zakresu dotyczącego zagospodarowania terenu wskazanego na Projekcie Zagospodarowania Terenu oraz w Projekcie Architektoniczno – Budowlanym. Zakres rzeczowy do wykonania w ramach przedmiotu zamówienie określony został w przedmiarze robót oraz przedstawiony został na dodatkowym rysunku technicznym (zakres rzeczowy) w zakresie zagospodarowania terenu załączonym do niniejszego postępowania.
4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia został opisany w Załączniku nr 1 do SWZ – Dokumentacja projektowa (Projekt Zagospodarowania terenu, Rysunek techniczny poglądowy – zakres rzeczowy do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia, Projekt architektoniczno - budowlany, Projekt techniczny: zieleń, pumptrack, branża sanitarna (nawodnienie i drenaże, przyłącze wodociągowe), branża elektryczna, Załączniku nr 2 do SWZ - Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (branża budowlana, elektryczna, sanitarna, pumptrack) oraz w Przedmiarze robót (branża budowlana, elektryczna, sanitarna) – Załącznik nr 3 do SWZ.
5. Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej stanowiącej Załącznik nr 1 do SWZ oraz STWiORB stanowiącej Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nie ujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia – jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej lub STWiORB stanowiącej Załącznik nr 1 oraz 2 do SWZ.
6. Wykonawca każdorazowo uzgodni z Zamawiającym kolorystykę, kształt, formę i rodzaj elementów małej architektury oraz materiałów budowlanych wpływających na wizerunek i estetykę wykonywanych robót budowlanych i ostateczny wygląd zagospodarowanej przestrzeni publicznej.
7. Wykonawca będzie zobowiązany do przeprowadzenia wszystkich niezbędnych pomiarów kontrolnych, prób szczelności, badań sprawności i regulacji oraz przeszkolenia wyznaczonego pracownika Zamawiającego w zakresie wykonanej instalacji nawadniania boiska.
8. Wykonawca staraniem własnym lub na koszt własny dokona badań nośności i zagęszczenia poszczególnych warstw podbudowy, stanowiących konstrukcję pod nawierzchnię ścieżki z betonu jamistego, wykonanych warstw podbudowy na terenie zaplanowanym do zagospodarowania w elementy małej architektury oraz warstw nasypu pod pumptrack, w celu potwierdzenia ich zgodności z warunkami wskazanymi dla tego zakresu w szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz obowiązującymi normami.
9. Obowiązkiem Wykonawcy będzie zaplanowanie i wykonanie wszelkich robót tymczasowych i dodatkowych niezbędnych do przeprowadzenia i realizacji robót budowlanych stanowiących przedmiot zamówienia, jeśli będą wymagane.
10. Wykonawca przed rozpoczęciem robót budowalnych wykona i zamontuje tablicę informacyjną opracowaną w oparciu o wzór tablic informacyjnych, określonych w załączniku nr 1 do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021 r. w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych. Wykonawca przedstawi Zamawiającemu projekt graficzny powyższej tablicy informacyjnej w celu uzyskania jego akceptacji przez Zamawiającego i potwierdzenia zgodności z wytycznymi, o których mowa powyżej. Przed montażem tablicy informacyjnej Wykonawca uzgodni z Zamawiającym miejsce jej posadowienia. Tablicę należy zamontować na konstrukcji lub słupkach stalowych ocynkowanych.
11. Zamawiający realizuje przedmiotową inwestycję na podstawie:
1) Wstępnej Promesy Nr Edycja8/2023/8914PolskiLad dotyczącej dofinansowania inwestycji z Programu Rządowego Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Umowa zostanie zawarta z wybranym Wykonawcą nie wcześniej niż po otrzymaniu przez Zamawiającego Promesy z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, dla zadania będącego przedmiotem zamówienia.
12. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, przez cały okres realizacji zamówienia, następujących osób wykonujących czynności w zamówieniu polegających na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1465 z późn. zm.): roboty ziemne, roboty związane z układaniem nawierzchni, wykonywanie robót instalacyjnych, wykonanie robót montażowych, wykonanie robót wykończeniowych, prace porządkowe, dozór placu budowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45112500-0 - Usuwanie gleby
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych
45236200-2 - Wyrównywanie nawierzchni obiektów sportowych
45262370-5 - Roboty w zakresie pokrywania betonem
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262300-4 - Betonowanie
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45314310-7 - Układanie kabli
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45232121-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów nawadniających
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4779472,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4779472,18 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4779472,18 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RYSZARD ZIEGERT "ZIMAR"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770621013
7.3.3) Ulica: ul. Stanisława Konarskiego 4
7.3.4) Miejscowość: Bytów
7.3.5) Kod pocztowy: 77-100
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4779472,18 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |