„Wykonanie placu zabaw na potrzeby nowo powstałego oddziału przedszkolnego przy Szkole w Smętowie Granicznym” w ramach projektu pt. „Edukacja Przedszkolna priorytetem Gminy Smętowo Graniczne”

Gmina Smętowo Graniczne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00358482
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00358482/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-01 16:35
Lokalizacja
Smętowo Graniczne, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-13305f84-0344-4f8e-b827-7d96135b279d
Identyfikator
5921003823
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie kształtowania placów zabawWyposażenie placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

BDB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJarosław, PL · lot 0
229 778,83 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00358482 z dnia 2025-08-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie placu zabaw na potrzeby nowo powstałego oddziału przedszkolnego przy Szkole w Smętowie Granicznym” w ramach projektu pt. „Edukacja Przedszkolna priorytetem Gminy Smętowo Graniczne”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Smętowo Graniczne

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675669

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dworcowa 10

1.5.2.) Miejscowość: Smętowo Graniczne

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-230

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sylwia.gajewska@smetowograniczne.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.smetowograniczne.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-13305f84-0344-4f8e-b827-7d96135b279d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie placu zabaw na potrzeby nowo powstałego oddziału przedszkolnego przy Szkole w Smętowie Granicznym” w ramach projektu pt. „Edukacja Przedszkolna priorytetem Gminy Smętowo Graniczne”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13305f84-0344-4f8e-b827-7d96135b279d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00358482

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00026549/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Wykonanie placu zabaw na potrzeby nowo powstałego oddziału przedszkolnego przy Szkole w Smętowie Granicznym

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Funduszu Społecznego PLUS w ramach Fundusze Europejskie dla Pomorza na lata 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00234911

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-271/11/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie placu zabaw na potrzeby nowo powstałego oddziału przedszkolnego przy Szkole w Smętowie Granicznym w ramach projektu pt. „Edukacja Przedszkolna priorytetem Gminy Smętowo Graniczne” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS w ramach Fundusze Europejskie dla Pomorza na lata 2021-2027 polegającego na wykonaniu bezpiecznej nawierzchni, dostawie urządzeń zabawowych i elementów wyposażenia placu zabaw wraz z ich montażem i zapewnieniem serwisu w okresie gwarancji dla sprzętu, który wymaga serwisowania
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym zakres prac niezbędnych do wykonania zamówienia oraz wymagania Zamawiającego dotyczące parametrów technicznych określają: Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 6 do niniejszej SWZ - OPZ oraz projektowane istotne postanowienia umowy – załącznik nr 5 do SWZ.
4.Wykonawca robót musi zapewnić wykonanie robót zgodnie z prawem polskim,
w szczególności z przepisami techniczno-budowlanymi, przepisami dotyczącymi samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie oraz przepisami dotyczącymi wyrobów, materiałów stosowanych w budownictwie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 401000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 229778,83 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BDB Sp.zo.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7922302693

7.3.4) Miejscowość: Jarosław

7.3.5) Kod pocztowy: 37-500

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 229778,83 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 26 dni

2025-08-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane