Malowanie korytarza i sal lekcyjnych w Zespole Szkół im. gen. T. Kutrzeby w Obornikach

POWIAT OBORNICKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00358601
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00358601/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-02 20:54
Lokalizacja
Oborniki, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-098f4fce-b4c5-4daf-9e87-80e035a2766f
Identyfikator
6060072331
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówMalowanie budynkówRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

Usługi Malarsko-Tapicerskie i Ogólnobudowlane Tomasz MarcinkowskiOborniki, PL · lot 0
103 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00358601 z dnia 2025-08-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Malowanie korytarza i sal lekcyjnych w Zespole Szkół im. gen. T. Kutrzeby w Obornikach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT OBORNICKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258017

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 2A

1.5.2.) Miejscowość: Oborniki

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-600

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzp.powiatobornicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: powiatobornicki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiatobornicki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Malowanie korytarza i sal lekcyjnych w Zespole Szkół im. gen. T. Kutrzeby w Obornikach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-098f4fce-b4c5-4daf-9e87-80e035a2766f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00358601

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00086492/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Malowanie korytarza i sal lekcyjnych w Zespole Szkół im. gen. T. Kutrzeby w Obornikach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00200859

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.272.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie korytarza i sal lekcyjnych poprzez ich malowanie w Zespole Szkół im. gen. T. Kutrzeby w Obornikach, przy ul. Księdza Stefana Szymańskiego 5 w Obornikach.
2. Przedmiot zamówienia swoim zakresem obejmuje: Korytarz, Sala nr 1, Sala nr 4, Sala nr 5, Kantorek przy Sali nr 5, Sala nr 6, Kantorek przy sali nr 7, Sala nr 7a.
3. Zakresem prac nie są objęte: Sala nr 2, Sala nr 3, Sala nr 3A, Sala nr 7.
4. Roboty budowlane będą prowadzone na terenie i obiektach Zamawiającego gdzie jest prowadzona statutowa działalność Zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się do uwzględnienia wszystkich uwag i ograniczeń Zamawiającego w tym zakresie.
5. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentach zamówienia, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz pomocniczo w kosztorysie ślepym lub zamiennie w przedmiarze robót (zwany w dalszej treści SWZ „przedmiarem robót”), które to stanowią integralną część Specyfikacji – Załącznik nr 2 do SWZ
6. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45442110-1 - Malowanie budynków

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 89864,29 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 184574,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 103000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Malarsko-Tapicerskie i Ogólnobudowlane Tomasz Marcinkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7871347549

7.3.3) Ulica: Nowa 2a

7.3.4) Miejscowość: Oborniki

7.3.5) Kod pocztowy: 64-600

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 103000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-06-30 do 2025-08-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane