„Roboty budowlane związane z modernizacją energetyczną budynków OSP w Gminie Krościenko Wyżne” CZĘŚĆ 1. „Modernizacja energetyczna budynku dobudówki OSP Krościenko Wyżne”

Gmina Krościenko Wyżne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00358711
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00358711/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-04 08:15
Lokalizacja
Krościenko Wyżne, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-41956e75-40e5-4232-bd5b-0320f2fe54be
Identyfikator
6842384257
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ ŻOŁDAKKrosno, PL · lot 0
233 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00358711 z dnia 2025-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Roboty budowlane związane z modernizacją energetyczną budynków OSP w Gminie Krościenko Wyżne” CZĘŚĆ 1. „Modernizacja energetyczna budynku dobudówki OSP Krościenko Wyżne”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krościenko Wyżne

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440577

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Południowa 9

1.5.2.) Miejscowość: Krościenko Wyżne

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-422

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kroscienkowyzne.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kroscienkowyzne.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Roboty budowlane związane z modernizacją energetyczną budynków OSP w Gminie Krościenko Wyżne” CZĘŚĆ 1. „Modernizacja energetyczna budynku dobudówki OSP Krościenko Wyżne”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41956e75-40e5-4232-bd5b-0320f2fe54be

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00358711

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00016265/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 „Roboty budowlane związane z modernizacją energetyczną budynków OSP w Gminie Krościenko Wyżne” CZĘŚĆ 1. „Modernizacja energetyczna budynku dobudówki OSP Krościenko Wyżne”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Postęp. o udz. zam. publ. w trybie zam. z wolnej ręki na rob. bud. pn. „Roboty budowlane związane z modernizacją energetyczną budynków OSP w Gminie Krościenko Wyżne” CZĘŚĆ 1. „Modernizacja energetyczna budynku dobudówki OSP Krościenko Wyżne” będzie prowadzone na pods. art. 305 pkt 2 ustawy z 11.09.2019 r. - PZP (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.).
W dniu 07.07.2025 r. zostało wszczęte postęp. o udz. zamówienia na roboty budowlane pn. „Roboty budowlane związane z modernizacją energetyczną budynków OSP w Gminie Krościenko Wyżne” (podzielone na 2 części). Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone na stronie portalu Urzędu Zamówień Publicznych oraz na platformie e Zamówienia Urzędu Zamówień Publicznych.
W ustalonym terminie tj. do 22 lipca 2025 r. do godz. 900 w części 1 nie wpłynęła żadna oferta.
Zamawiający zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) unieważnił postępowanie w części 1.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WGOŚ.IV.271.3.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 217472,10 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pn. „Roboty budowlane związane z modernizacją energetyczną budynków OSP w Gminie Krościenko Wyżne” CZĘŚĆ 1. „Modernizacja energetyczna budynku dobudówki OSP Krościenko Wyżne”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wymianę stolarki okiennej, ślusarki drzwiowej zewnętrznej (bez wrót garażowych) wraz z wykonaniem niezbędnych prac wykończeniowych związanych z obróbką ścian po montażu od strony zewnętrznej oraz wewnętrznej wraz z malowaniem i obsadzeniem nowych parapetów. Dla zmniejszenia zużycia energii elektrycznej (zgodnie z kartą przeglądu energetycznego budynku) projektuje się przeprowadzenie wymiany tradycyjnych opraw oświetleniowych energochłonnych na energooszczędne wyposażone w świetlówki LED.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w przedmiarach robót i dokumentacji projektowej stanowiących załączniki do zaproszenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45321000-3 - Izolacja cieplna

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Exterior Paweł Żołdak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180508517

7.3.4) Miejscowość: Krosno

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 233000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2025-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane