Zakup i dostawa krzeseł obrotowych dla Komend Miejskich i Powiatowych Policji garnizonu podkarpackiego - 210 sztuk
Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00359002
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00359002/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-08-04 09:56
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-adeba612-e2e4-4ba7-8840-f78bca17e55a
- Identyfikator
- 8130269288
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Siedziska obrotowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00359002 z dnia 2025-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa krzeseł obrotowych dla Komend Miejskich i Powiatowych Policji garnizonu podkarpackiego - 210 sztuk
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690316970
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dąbrowskiego 30
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-036
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 478212190
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia-publiczne@rz.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podkarpacka.policja.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://podkarpacka-policja.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa krzeseł obrotowych dla Komend Miejskich i Powiatowych Policji garnizonu podkarpackiego - 210 sztuk2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-adeba612-e2e4-4ba7-8840-f78bca17e55a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00359002
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00107094/23/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Zakup i dostawa krzeseł obrotowych dla Komend Miejskich i Powiatowych Policji garnizonu podkarpackiego - 210 szt.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00288777
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/20/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa krzeseł obrotowych dla Komend Miejskich i Powiatowych Policji garnizonu podkarpackiego – 210 sztuk. 2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmian ilości krzeseł do wysokości środków przeznaczonych na ten cel. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39111100-4 - Siedziska obrotowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt 6) ustawyUzasadnienie faktyczne:Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Zamawiający w trakcie oceny ofert stwierdził, iż sporządzając Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”) – Opis przedmiotu zamówienia dokonał nie właściwego opisania przedmiotu zamówienia. Zdaniem Zamawiającego brak poniższych zapisów wprowadził Wykonawców w błąd i miał wpływ na niewłaściwe przygotowanie oferty.
Ze względu na ograniczoną ilość znaków w formularzu szczegółowe informacje dotyczące unieważnienia przedmiotowego postępowania zawarte zostały w piśmie z dnia 01.08.2025 r. ( l.dz. SZ-903/2025) - Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania.
| 2025-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |