Organizacja i prowadzenie Coachingu rodzinnego w ramach projektu „W rodzinie siła!” nr FEPM.05.17-IZ.00-0137/24

GMINA SOMONINO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00359034
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00359034/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-04 10:06
Lokalizacja
Somonino, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-06589466-ffb9-4fa7-ad33-51449f4b16b9
Identyfikator
5891031191
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

Wykonawcy

1 przyznane

Paulina Bigus,Sławki, PL · lot 0
119 520 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00359034 z dnia 2025-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja i prowadzenie Coachingu rodzinnego w ramach projektu „W rodzinie siła!” nr FEPM.05.17-IZ.00-0137/24

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SOMONINO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675008

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ceynowy 21

1.5.2.) Miejscowość: Somonino

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-314

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 58 743 23 79

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@somonino.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.somonino.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/somonino

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja i prowadzenie Coachingu rodzinnego w ramach projektu „W rodzinie siła!” nr FEPM.05.17-IZ.00-0137/24

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06589466-ffb9-4fa7-ad33-51449f4b16b9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00359034

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043325/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Organizacja i prowadzenie Coachingu rodzinnego w ramach projektu „W rodzinie siła!” nr FEPM.05.17-IZ.00-0137/24

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), Priorytetu 5, Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFS+), Działania 5.17. Usługi społeczne i zdrowotne w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FERP 2021-2027)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00269502

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: W3.271.2.05.2025.JB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1 Nazwa zamówienia: Organizacja i prowadzenie Coachingu rodzinnego w ramach projektu „W rodzinie siła!” nr FEPM.05.17-IZ.00-0137/24
4.2 Zakres rzeczowy zamówienia:
1. Miejsce realizacji usług oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. Nr 7 do SWZ
2. Grupę rodzin objętą wsparciem uznaje się za zamkniętą.
4.3 Wykonawca w ramach realizacji usług zobligowany jest do:
4.3.1. Prowadzenia dokumentacji przebiegu zajęć w postaci:
a. Harmonogramu/planu zajęć na dany miesiąc. Harmonogram powinien zostać sporządzony i przedstawiony Zamawiającemu co najmniej 5 dni przed końcem danego miesiąca.
b. Dziennika zajęć
c. Miesięcznego zestawienia zbiorczego zawierającego: datę, godziny i tematykę zrealizowanych spotkań, zatwierdzonego przez Zamawiającego.
4.3.2. Po zakończonym miesiącu przekazanie w terminie 5 dni Zamawiającemu:
a. faktury/rachunku za wykonaną usługę za dany miesiąc
b. oryginału dziennika wsparcia za dany miesiąc
c. oryginału list obecności za dany miesiąc
d. miesięcznego zestawienia zbiorczego zrealizowanych godzin wsparcia zatwierdzonego przez Zamawiającego
e. innej dokumentacji niezbędnej do rozliczenia wsparcia.
Wszystkie powyższe wymogi winny zostać zrealizowane i zapewnione w ramach kwoty jednostkowej brutto podanej w formularzu Oferty złożonej w odpowiedzi na niniejsze zamówienie.
4.3.3. Prowadzona dokumentacja powinna być opatrzona prawidłowymi logotypami projektu.
4.4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do:
4.4.1. kontroli prowadzonego Coachingu rodzinnego w każdym czasie, a także prawo do wglądu do dokumentacji związanej z realizacją Coachingu. 4.4.2. Sprawdzania jakości i terminowości wykonywanych usług w miejscu ich świadczenia. 4.4.3. Wystąpienia z wnioskiem do Wykonawcy o zmianę osoby skierowanej do realizacji usług. 4.5 Planowane formy zatrudnienia: 4.5.1. Umowa cywilno-prawna z osobą fizyczną lub 4.5.2. Umowa o świadczenie usług z osobą prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą lub 4.5.3. Umowa o świadczenie usług z innym podmiotem uprawnionym do realizacji usług.
4.6. Dostępność dla osób fizycznych i z niepełnosprawnościami
Wnioskodawca na każdym etapie realizacji proj. zapewni uczestnikom projektu pełny i sprawiedliwy udział we wszystkich zaplanowanych formach wsparcia (bez względu na pochodzenie, rasę, płeć, poglądy czy niepełnosprawność).

4.5.3.) Główny kod CPV: 80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 119520,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 177840,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 119520,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paulina Bigus,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 84041511422

7.3.3) Ulica: Spacerowa 54,

7.3.4) Miejscowość: Sławki

7.3.5) Kod pocztowy: 83-314

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 119520,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-02-28

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi