Modernizacja pomieszczeń - dostosowanie toalet do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz adaptacja pomieszczenia na Biuro Dostępności

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Głogowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00359122
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00359122/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-04 10:28
Lokalizacja
Głogów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-946b475f-8471-4c95-877e-c2911c43fbd2
Identyfikator
6932045180
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty murarskie i muroweTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieRoboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższymRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

"PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I USŁUG BUDOWLANYCH "BUDREM" W ŁAGOSZOWIE WIELKIM - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁagoszów Wielki, PL · lot 0
249 806,41 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00359122 z dnia 2025-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pomieszczeń - dostosowanie toalet do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz adaptacja pomieszczenia na Biuro Dostępności

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Głogowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 391063799

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piotra Skargi 5

1.5.2.) Miejscowość: Głogów

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pans.glogow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pans.glogow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1126980

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja pomieszczeń - dostosowanie toalet do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz adaptacja pomieszczenia na Biuro Dostępności

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-946b475f-8471-4c95-877e-c2911c43fbd2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00359122

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00057103/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja pomieszczeń - dostosowanie toalet do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz adaptacja pomieszczenia na Biuro Dostępności"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego+ Działanie 03.01: Dostępność szkolnictwa wyższego, Priorytet 3: Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami Program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021 - 2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00282893

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DGT.262.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 206702,79 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja pomieszczeń - dostosowanie toalet do potrzeb osób z niepełnosprawnościami a także utworzenie Biura Dostępności”
1) Opis prac do wykonania w pomieszczeniu nr 10 na parterze w budynku A w celu utworzenia Biura Dostępności.
• Roboty rozbiórkowe: demontaż posadzki i okładzin ściennych.
• Wykonanie ścianki działowej z płyt kartonowo - gipsowych z drzwiami. Ściana działowa pomiędzy pomieszczeniami powinna mieć dodatkowe właściwości akustyczne tak żeby zapewnić komfort pracy psychologa. W wyniku podziału pomieszczenia powstanie Biuro dla osób z niepełnosprawnościami i biuro psychologa.
• Wstawienie drzwi.
• Prace instalacyjne: wymiana i dodatkowe połażenie instalacji elektrycznej
i niskoprądowej.
• Roboty wykończeniowe: wykonanie nowych okładzin ściennych i podłogowych (wykładzina winylowa), montaż grzejników CO, malowanie ścian i sufitów.
2) Opis prac do wykonania w toalecie na I piętrze w budynku B – w celu dostosowania ich do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.
• Rozbiórki istniejącego wyposażenia sanitarnego i okładzin.
• Przebudowa i montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej.
• Wykonanie sufitów podwieszanych.
• Wykonanie nowych okładzin ściennych i podłogowych.
• Montaż nowej armatury sanitarnej wraz z pochwytami dla osób
z niepełnosprawnościami dozowników i luster.
• Prace wykończeniowe, w tym malowanie i uzupełnienia tynków.
• Demontaż i ponowny montaż instalacji alarmowej z przyciskami i linkami. Instalacja jest połączona z portiernią znajdującą się w budynku A.
• Kolorystyka ścian i podłóg – na wzór toalet w budynku A.
3) Opis prac do wykonania w toalecie na parterze w budynku B – w celu dostosowania ich do potrzeb osób z niepełnosprawnościami
• Rozbiórki istniejącego wyposażenia sanitarnego i okładzin.
• Przebudowa i montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej.
• Wykonanie sufitów podwieszanych.
• Wykonanie nowych okładzin ściennych i podłogowych.
• Montaż nowej armatury sanitarnej wraz z pochwytami dla osób
z niepełnosprawnościami, dozowników i luster.
• Prace wykończeniowe, w tym malowanie i uzupełnienia tynków.
• Demontaż i ponowny montaż instalacji alarmowej z przyciskami i linkami. Instalacja jest połączona z portiernią w znajdującą się w budynku A
• Kolorystyka ścian i podłóg – na wzór toalet w budynku A.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji zamieszczonej w załączniku nr 12 do SWZ. Wykonawca składając ofertę zobowiązuje się wykonać zamówienie opisane w dokumentacji. Wszystkie dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (przedmiary robót, szkice toalet i szczegółowe wymagania dotyczące wytycznych dostępności dla osób z niepełnosprawnościami) należy traktować jako wzajemnie uzupełniające się i wyjaśniające w tym znaczeniu, że w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek wieloznaczności lub niejednoznaczności Wykonawca nie może ograniczyć ani zakresu swojego zobowiązania, ani zakresu należytej staranności przy wykonaniu swoich zobowiązań wynikających z umowy w sprawie zamówienia publicznego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 249806,41 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 249806,41 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 249806,41 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót i Usług Budowlanych "BUDREM" Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6930006891

7.3.4) Miejscowość: Łagoszów Wielki 14A

7.3.5) Kod pocztowy: 59-160

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249806,41 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-08-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane