Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa - wdrożenie zabezpieczeń 2FA za pomocą usługi SMS

POWIAT OBORNICKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00359209
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00359209/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-08-04 10:54
Lokalizacja
Oborniki, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-527148fc-aa54-4bb5-a64c-04bc3ef924e3
Identyfikator
6060072331
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatycznePakiety oprogramowania informatycznegoPakiety oprogramowania zabezpieczającego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00359209 z dnia 2025-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa - wdrożenie zabezpieczeń 2FA za pomocą usługi SMS

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT OBORNICKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258017

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 2A

1.5.2.) Miejscowość: Oborniki

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-600

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzp.powiatobornicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: powiatobornicki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiatobornicki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa - wdrożenie zabezpieczeń 2FA za pomocą usługi SMS

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-527148fc-aa54-4bb5-a64c-04bc3ef924e3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00359209

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00086492/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup systemu NAC, zakup systemu analizy logów, wdrożenie 2FA na dostęp zdalny (Cyberbezpieczny Samorząd)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt grantowy „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00325092

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.272.11.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 5466,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie oprogramowania zwiększającego poziom bezpieczeństwa informatycznego w ramach wzmocnienia krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, tj. wdrożenie zabezpieczeń 2FA za pomocą usługi SMS dla Powiatu Obornickiego, dotycząca realizacji projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”.
2. Przedmiot Zamówienia powinien być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 roku i gotowy do pracy bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji.
3. Przedmiot Zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy wraz z dokumentacją w języku polskim, warunkami gwarancji i kartą gwarancyjną.
4. Miejsce dostawy: budynek Powiatu Obornickiego, z siedzibą Starostwa Powiatowego w Obornikach, ul. 11 Listopada 2a, 64-600 Oborniki.
5. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie prace i obowiązki Wykonawcy wymienione w Projektowanych Postanowieniach Umowy.
6. Okres gwarancji udzielonej przez Wykonawcę powinien być nie krótszy niż 12 miesięcy (na cały asortyment), licząc od daty podpisania protokołu przekazania (protokołu odbioru).
7. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48517000-5 - Pakiety oprogramowania informatycznego

48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu, nie została złożona żadna oferta.
Tym samym, Zamawiający unieważnienia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli nie złożono żadnej oferty.
2025-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy