Świadczenie usług hotelarskich i restauracyjnych w Krakowie podczas trwania XXXIV konferencji z cyklu: „Szkoła Eksploatacji Podziemnej” w dniach 24-26 lutego 2025 r.
INSTYTUT GOSPODARKI SUROWCAMI MINERALNYMI I ENERGIĄ PAN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00469404
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00469404/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-23 13:33
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5fcdf587-5391-452c-8cf5-80a2157231ab
- Identyfikator
- 6750001900
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi hotelarskieUsługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencjiUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówHotelarskie usługi noclegowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00469404 z dnia 2024-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług hotelarskich i restauracyjnych w Krakowie podczas trwania XXXIV konferencji z cyklu: „Szkoła Eksploatacji Podziemnej” w dniach 24-26 lutego 2025 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT GOSPODARKI SUROWCAMI MINERALNYMI I ENERGIĄ PAN
1.3.) Oddział zamawiającego: IGSMiE PAN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001238650
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Wybickiego 7A
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-261
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: centrum@min-pan.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://min-pan.krakow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/minpankrakow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług hotelarskich i restauracyjnych w Krakowie podczas trwania XXXIV konferencji z cyklu: „Szkoła Eksploatacji Podziemnej” w dniach 24-26 lutego 2025 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5fcdf587-5391-452c-8cf5-80a2157231ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00469404
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AO-271-2/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług hotelarskich i restauracyjnych w Krakowie podczas trwania XXXIV konferencji z cyklu: „Szkoła Eksploatacji Podziemnej” w dniach 24-26 lutego 2025 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w komunikacie zamieszczonym na platformie zakupowej w dniu 25 lipca 2024 r. podał, iż zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 400 000,00 zł brutto. Najniższa oferta od wykonawcy Qubus Hotel Management sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu wynosiła 419 700,00 złbrutto. W związku z powyższym, Zamawiający w ramach przedmiotowego na zamówienia nie zdecydował się na podwyższenie kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia i w związku z tym na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp unieważnia postępowanie z powodu przekroczenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 419700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 523218,23 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |