Opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy drogi dojazdowej do działki nr 2103 w Czarnkowie (ul. Lipowa) – Postępowanie 3
Gmina Miasta Czarnków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00469446
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00469446/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-23 13:43
- Lokalizacja
- Czarnków, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-801038ba-0ee4-4e0f-841b-2831a7ef1918
- Identyfikator
- 7632093092
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00469446 z dnia 2024-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy drogi dojazdowej do działki nr 2103 w Czarnkowie (ul. Lipowa) – Postępowanie 3
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Czarnków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791052
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Wolności 6
1.5.2.) Miejscowość: Czarnków
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-700
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@czarnkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czarnkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/czarnkowurzad1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy drogi dojazdowej do działki nr 2103 w Czarnkowie (ul. Lipowa) – Postępowanie 32.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-801038ba-0ee4-4e0f-841b-2831a7ef1918
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00469446
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00011737/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Budowa drogi dojazdowej do działki nr 2103 w Czarnkowie (ul. Lipowa)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00432281
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TI.271.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy drogi dojazdowej do działki nr 2103 w Czarnkowie (ul. Lipowa) – Postępowanie 2.
Szczegółowy zakres prac określony został w Załączniku nr 5 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego cenanajkorzystniejszej oferty złożonej przez RDS Multiprojekt Radosław Żarkiewicz
72-100 Goleniów, Dębia Góra 1 na kwotę 98.400,00 zł przewyższa kwotę, którą
Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota jaką
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zadania wynosi 49.938,00 zł brutto.
| 2024-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |