Prowadzenie stołówki w Szkole Podstawowej w Skomielnej Białej
Szkoła Podstawowa im. Wł. Orkana w Skomielnej Białej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00359497
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00359497/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-08-04 12:09
- Lokalizacja
- Skomielna Biała, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-29450d4d-d818-4b8e-9c2a-1aa0ccb67423
- Identyfikator
- 7351071408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie posiłków szkolnychUsługi przygotowywania posiłkówUsługi podawania posiłkówUsługi gotowania posiłków
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00359497 z dnia 2025-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Prowadzenie stołówki w Szkole Podstawowej w Skomielnej Białej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa im. Wł. Orkana w Skomielnej Białej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490664737
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1 Folwark
1.5.2.) Miejscowość: Skomielna Biała
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-434
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spgskomielna@interia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: spgskomielna.witronik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-29450d4d-d818-4b8e-9c2a-1aa0ccb674231.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prowadzenie stołówki w Szkole Podstawowej w Skomielnej Białej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29450d4d-d818-4b8e-9c2a-1aa0ccb67423
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00359497
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00298014/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 „Prowadzenie stołówki w Szkole Podstawowej w Skomielnej Białej”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00300459
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest prowadzenie stołówki w Szkole Podstawowej w Skomielnej Białej. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany jest w załączniku nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
55320000-9 - Usługi podawania posiłków
55322000-3 - Usługi gotowania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Art. 255 ust. 3 ustawy ustawa PzpZamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
| 2025-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |