Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na modernizację budynku Szkoły Podstawowej w Warszowicach
URZĄD GMINY PAWŁOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00359509
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00359509/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-08-04 12:15
- Lokalizacja
- Pawłowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f9f3e919-07f1-4dda-92f1-eaf8255a5177
- Identyfikator
- 6331093926
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00359509 z dnia 2025-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na modernizację budynku Szkoły Podstawowej w Warszowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD GMINY PAWŁOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000542764
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zjednoczenia 60
1.5.2.) Miejscowość: Pawłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-250
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pawlowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pawlowice.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na modernizację budynku Szkoły Podstawowej w Warszowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f9f3e919-07f1-4dda-92f1-eaf8255a5177
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00359509
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00011107/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Wykonanie dokumentacji projektowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zastosowano procedurę z wolnej ręki w związku z tym, że w kilku poprzednich postępowaniach prowadzonych w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały zmienione.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.271.40.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na modernizację budynku Szkoły Podstawowej w Warszowicach obejmującej m. in.:
a) naprawę elewacji budynku głównego i łącznika,
b) ocenę okien budynku głównego i łącznika i wymiana wskazanych,
c) wykonanie poziomych i pionowych izolacji fundamentów wraz opracowaniem systemu iniekcji, skuciem zawilgoconych tynków wewn. po odkrywkowym sprawdzeniu istniejących izolacji zewn. i stanu drenaży wraz ze sprawdzeniem stanu wodnego pod posadzkami,
d) dostosowanie do obowiązujących przepisów p.poż. po wizycie PSP Pszczyna
i przepisów sanitarnych,
e) dostosowanie dla potrzeb osób niepełnosprawnych,
f) likwidację mieszkania i zmiana sposobu użytkowania,
g) nowe podłączenie części kanalizacji deszczowej o małej średnicy z dachów do istniejącej studni,
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRACOWNIA PROJEKTOWA STRUKTURA ŁUKASZ ZGLIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 528 84 50 07
7.3.4) Miejscowość: Mikołów
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 151000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-15| 2025-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |