Budowa Żłobka Gminy Sejny w Poćkunach

Gmina Sejny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00359621
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00359621/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-08-04 12:40
Lokalizacja
Sejny, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a7d3fab0-afeb-43ba-a8de-05262b05cb25
Identyfikator
8442143456
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne meble i wyposażenieMeble biuroweMeble przedszkolnePomoce dydaktyczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00359621 z dnia 2025-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Budowa Żłobka Gminy Sejny w Poćkunach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sejny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671142

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jerzego Grodzińskiego, 1

1.5.2.) Miejscowość: Sejny

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-500

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gmina.sejny.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gmina.sejny.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa Żłobka Gminy Sejny w Poćkunach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7d3fab0-afeb-43ba-a8de-05262b05cb25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00359621

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00016664/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Budowa Żłobka Gminy Sejny w Poćkunach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Aktywny Maluch” 2022-2029 (poprzednia nazwa: MALUCH+ 2022-2029, o którym mowa w programie Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego, jak i w Krajowym Planie Odbudowy i Zwiększania Odporności), współfinansowany przez Unię Europejską.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00342775

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.25.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 73170,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego postępowania jest zakup wraz z dostawą i montażem wyposażenia, urządzeń i sprzętu, który będzie znajdował się w nowo wybudowanym budynku Żłobka w Poćkunach w asortymencie, ilościach i na zasadach wskazanych w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39130000-2 - Meble biurowe

39161000-8 - Meble przedszkolne

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

oferta przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2025-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy