Zakup średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego
Gmina Stryszów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00469516
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00469516/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-23 13:55
- Lokalizacja
- Stryszów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d883fcd9-f860-4b07-9cea-867bfb2306b4
- Identyfikator
- 5511690907
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wozy strażackie
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00469516 z dnia 2024-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stryszów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182108
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stryszów 149
1.5.2.) Miejscowość: Stryszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-146
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 338797412
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@stryszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stryszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d883fcd9-f860-4b07-9cea-867bfb2306b41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d883fcd9-f860-4b07-9cea-867bfb2306b4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00469516
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00454821
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IiR.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik Nr 2 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert w prowadzonym postępowaniu została złożona jedna oferta, przez Ochotniczą Straż Pożarną w Wielkich Drogach, ul. Kalwaryjska 38, 32-051 Wielkie Drogi. Zgodnie z art. 63 ust. 2 ustawy Pzp w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego o wartości mniejszej niż progi unijne ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Zamawiający, dokonując badania oferty Wykonawcy stwierdził, że żaden ze złożonych plików, czyli formularz ofertowy, załącznik nr 2 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia, załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu, nie jest podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym ani podpisem osobistym. Oferta, która została złożona bez opatrzenia właściwym podpisem elektronicznym podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, z uwagi na niezgodność z art. 63 ustawy Pzp.Ze względu na fakt, iż jedyna oferta złożona w postępowaniu podlega odrzuceniu, Zamawiający działając zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ze względu na brak ważnych ofert.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |