Usługa wsparcia w procesie prowadzenia zintegrowanych zakupów energii elektrycznej i paliw gazowych

CENTRUM KOORDYNACJI PROJEKTÓW ŚRODOWISKOWYCH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00359913
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00359913/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-04 13:43
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-99d083db-7e30-4ace-8d2a-29e1c4e13d5e
Identyfikator
7010041263
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznejUsługi zarządzania energią

Wykonawcy

1 przyznane

ENFREE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 0
479 700 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00359913 z dnia 2025-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa wsparcia w procesie prowadzenia zintegrowanych zakupów energii elektrycznej i paliw gazowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM KOORDYNACJI PROJEKTÓW ŚRODOWISKOWYCH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140738585

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 5/7

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-217

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@ckps.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ckps.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ckps/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa wsparcia w procesie prowadzenia zintegrowanych zakupów energii elektrycznej i paliw gazowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99d083db-7e30-4ace-8d2a-29e1c4e13d5e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00359913

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00230657/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 USŁUGA WSPARCIA W PROCESIE PROWADZENIA ZINTEGROWANYCH ZAKUPÓW ENERGII WRAZ Z GWARANCJAMI POCHODZENIA ORAZ PALIW GAZOWYCH - LE

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00295846

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ.270.68.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 298500,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest: ,,Usługa wsparcia w procesie prowadzenia zintegrowanych zakupów energii elektrycznej i paliw gazowych”.
2) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
W zakres usługi wchodzą 3 zadania:
Zadanie 1 – Wsparcie eksperckie w procesie prowadzenia zintegrowanych zakupów energii elektrycznej na 2026 rok (edycja uzupełniająca ZZEE 2026) wraz z opracowaniem aktualizacji strategii zakupowej oraz raportu podsumowującego.
Zadanie 2 – Wsparcie eksperckie w procesie prowadzenia zintegrowanych zakupów energii elektrycznej na lata 2027-2028 (ZZEE 2027-2028) wraz z opracowaniem strategii zakupowej oraz raportu podsumowującego.
Zadanie 3 – Wsparcie eksperckie w procesie prowadzenia zintegrowanych zakupów paliw gazowych na lata 2027-2028 (ZZPG 2027 – 2028) wraz z opracowaniem strategii zakupowej oraz raportu podsumowującego.
Każde zadanie podzielone jest na 2 części:
Część A – Przygotowanie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz wsparcie Zamawiającego w jego przeprowadzeniu wraz z opracowaniem (a w przypadku zadania 1 – aktualizacją) strategii zakupowej, oraz przygotowaniem raportu podsumowującego.
Część B – Wsparcie Zamawiającego we wszystkich procesach związanych z prawidłową realizacją zawartych umów wraz z doradztwem energetycznym z zakresu analiz bieżącej sytuacji na rynku energii elektrycznej / paliw gazowych.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określa:
- opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 3 do SWZ,
- projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71314200-4 - Usługi zarządzania energią

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 479700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 479700,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Enfree Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5842805652

7.3.3) Ulica: Al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-309

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 479700,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-12-31
2025-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi