Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie nawierzchni drogi dojazdowej do nowego przystanku PKP – Zabrze Północ

MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00360448
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00360448/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-04 16:55
Lokalizacja
Zabrze, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-966bccdb-fa16-42b6-8905-67a1eeaeaae0
Identyfikator
6482743351
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty rozbiórkowe

Wykonawcy

1 przyznane

Agnieszka Borczyk prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Agnieszka BorczykZabrze, PL · lot 0
288 986,86 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00360448 z dnia 2025-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie nawierzchni drogi dojazdowej do nowego przystanku PKP – Zabrze Północ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255520

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Powstańców Śląskich 5-7

1.5.2.) Miejscowość: Zabrze

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-800

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat_bzp@um.zabrze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://miastozabrze.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zabrze.logintrade.net/zapytania_email,201573,7f26d3bba816c5ddde6c917c9b8d96fd.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie nawierzchni drogi dojazdowej do nowego przystanku PKP – Zabrze Północ

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-966bccdb-fa16-42b6-8905-67a1eeaeaae0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00360448

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00028878/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie nawierzchni drogi dojazdowej do nowego przystanku PKP – Zabrze Północ

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00276574

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.22.2025.JD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 291943,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego ”Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie nawierzchni drogi dojazdowej do nowego przystanku PKP – Zabrze Północ”, polegającego na wymianie nawierzchni i podbudowy istniejącej drogi na odcinku o długości 64 m. Roboty budowlane dotyczą istniejącej drogi dojazdowej po wschodniej stronie ulicy Mikulczyckiej, zlokalizowanej przed wiaduktem kolejowym i obejmują wymianę warstw konstrukcyjnych nawierzchni oraz wymianę betonowych elementów krawędziowych.

Zamówienie „Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie nawierzchni drogi dojazdowej do nowego przystanku PKP - Zabrze Północ” dofinansowane jest z dotacji celowej
w ramach Funduszu Odporności Górnośląsko - Zagłębiowskiej Metropolii w 2025 roku. Umowa Nr PI/79/2025

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 288986,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 288986,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 288986,86 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agnieszka Borczyk prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Agnieszka Borczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 24402068

7.3.3) Ulica: ul. Składowa 1a

7.3.4) Miejscowość: Zabrze

7.3.5) Kod pocztowy: 41-814

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 288986,86 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Kwota, którą wskazano w sekcji IV pkt 4.3. to wartość szacunkowa netto zamówienia podstawowego.

Zakończenie robót i zgłoszenie gotowości do odbioru końcowego zadania nastąpi w terminie do 3 miesięcy od daty zawarcia umowy.
2025-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane