Usługi dla uczestników Dziennego Domu Pobytu dla Seniorów w Otwocku

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00360462
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00360462/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-04 17:25
Lokalizacja
Otwock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0b3ed2ef-d585-4371-96f5-04347da49856
Identyfikator
5321699354
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistegoUsługi treningowe, poprawiające kondycję i w zakresie aerobiku

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00360462 z dnia 2025-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi dla uczestników Dziennego Domu Pobytu dla Seniorów w Otwocku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016059328

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Komunardów 10

1.5.2.) Miejscowość: Otwock

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-402

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pcpr@pcprotwock.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcprotwock.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0b3ed2ef-d585-4371-96f5-04347da49856

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi dla uczestników Dziennego Domu Pobytu dla Seniorów w Otwocku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b3ed2ef-d585-4371-96f5-04347da49856

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00360462

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00067219/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Warsztaty geronto-psychomotoryczne dla uczestników Dziennego Domu Pobytu dla Seniorów

1.3.8 Zajęcia rekreacji ruchowej dla uczestników Dziennego Domu Pobytu dla Seniorów

1.3.10 Warsztzy artystyczne dla uczestników Dziennego Domu Pobytu dla Seniorów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Rozwój dziennych form usług opiekuńczych świadczonych w społeczności lokalnej na terenie powiatu otwockiego” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Priorytetu VIII Fundusze Europejskie dla aktywnej integracji oraz rozwoju usług społecznych i zdrowotnych na Mazowszu, Działanie 8.5 „Usługi społeczne i zdrowotne” Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00347011

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PPCPR.OR.26.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 145682,93 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie Usługi nr 1: Warsztaty geronto-psychomotoryczne dla 25 uczestników Dziennego Domu Pobytu dla Seniorów w Otwocku przy ul. Mickiewicza 43/47 – uczestników projektu pn. „Rozwój dziennych form usług opiekuńczych świadczonych w społeczności lokalnej na terenie powiatu otwockiego” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Priorytetu VIII Fundusze Europejskie dla aktywnej integracji oraz rozwoju usług społecznych i zdrowotnych na Mazowszu, Działanie 8.5 „Usługi społeczne i zdrowotne” Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.
Celem usługi jest rozszerzenie oferty w Dziennym Domu Pobytu dla Seniorów
w Otwocku oraz poprawa codziennego funkcjonowania seniorów objętych wsparciem.
Dokładny opis przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia . Natomiast szczegółowe wymagania związane z realizacja zamówienia określa załącznik do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.5.5.) Wartość części: 56540,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie Usługi nr 2: Zajęcia rekreacji ruchowej dla 25 uczestników Dziennego Domu Pobytu dla Seniorów w Otwocku przy ul. Mickiewicza 43/47 – uczestników projektu pn. „Rozwój dziennych form usług opiekuńczych świadczonych w społeczności lokalnej na terenie powiatu otwockiego” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Priorytetu VIII Fundusze Europejskie dla aktywnej integracji oraz rozwoju usług społecznych i zdrowotnych na Mazowszu, Działanie 8.5 „Usługi społeczne i zdrowotne” Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.
Celem usługi jest przeprowadzenie zajęć ruchowych dla uczestników, niewymagających zbyt dużego obciążenia organizmu, z dostosowaniem tempa i rodzaju ćwiczeń do możliwości uczestników, poprawiających krążenie, wspomagających działanie układu oddechowego, podnoszących kondycję, aktywność fizyczną i ogólne samopoczucie uczestników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 98336000-7 - Usługi treningowe, poprawiające kondycję i w zakresie aerobiku

4.5.5.) Wartość części: 44110,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie Usługi nr 3: Warsztaty artystyczne dla 25 uczestników Dziennego Domu Pobytu dla Seniorów w Otwocku przy ul. Mickiewicza 43/47 – uczestników projektu pn. „Rozwój dziennych form usług opiekuńczych świadczonych w społeczności lokalnej na terenie powiatu otwockiego” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Priorytetu VIII Fundusze Europejskie dla aktywnej integracji oraz rozwoju usług społecznych i zdrowotnych na Mazowszu, Działanie 8.5 „Usługi społeczne i zdrowotne” Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.
Celem usługi jest rozwijanie pasji, umiejętności, zainteresowań, zdolności artystycznych uczestników, motywowanie do działania i aktywności, stymulowanie procesów poznawczych. Warsztaty muszą obejmować (obligatoryjnie) arteterapię, terapię tańcem, muzykoterapię, warsztaty florystyczne, pracę z wikliną papierową, tworzenie ozdób świątecznych / okolicznościowych / sezonowych, robienie ozdób z filcu, tworzenie dekoracji z gipsu, warsztaty decoupage, tworzenie biżuterii, cardmaking, warsztaty szycia / haftu / szydełkowania / robienia na drutach, malowanie na szkle oraz inne (fakultatywne) do wyboru: terapię dźwiękiem, teatroterapię, bibułkarstwo, papieroplastykę, ceramikę, scrapbooking.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.5.5.) Wartość części: 78540,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie składania ofert do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie składania ofert do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie składania ofert do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta

2025-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi