Przebudowa i rozbudowa budynku ZSOiZ w Czyżewie o segment klatki schodowej ze zmianą sposobu użytkowania części poddasza na pokoje mieszkalne internatu oraz przebudowa urządzeń budowlanych.

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH IM. STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W CZYŻEWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00361234
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00361234/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-05 10:52
Lokalizacja
Czyżew, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c50921ce-9440-48e9-86df-f49dd19e31f3
Identyfikator
7231215402
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00361234 z dnia 2025-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i rozbudowa budynku ZSOiZ w Czyżewie o segment klatki schodowej ze zmianą sposobu użytkowania części poddasza na pokoje mieszkalne internatu oraz przebudowa urządzeń budowlanych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH IM. STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W CZYŻEWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450154513

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 3

1.5.2.) Miejscowość: Czyżew

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-220

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 8602755100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsoiz-czyzew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zsoiz-czyzew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c50921ce-9440-48e9-86df-f49dd19e31f3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i rozbudowa budynku ZSOiZ w Czyżewie o segment klatki schodowej ze zmianą sposobu użytkowania części poddasza na pokoje mieszkalne internatu oraz przebudowa urządzeń budowlanych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c50921ce-9440-48e9-86df-f49dd19e31f3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00361234

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00237015/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa i rozbudowa budynku ZSOiZ w Czyżewie o segment klatki schodowej ze zmianą sposobu użytkowania części poddasza na pokoje mieszkalne internatu oraz przebudowa urządzeń budowlanych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00305317

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSOiZ.26.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1019351,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest rozbudowa, przebudowa i zmiana sposobu użytkowania części budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie o dodatkową klatkę schodową która zapewni komunikację z planowaną zmianą sposobu użytkowania części poddasza budynku oraz poprawi dostępność całej szkoły dla osób ze szczególnymi potrzebami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli wystąpiła istotna zmiana okoliczności powodująca, że prowadzenie postępowania lub wykonanie zamówienia nie leży w interesie publicznym, czego nie można było wcześniej przewidzieć;
2025-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane