Remont kuchni w budynku Samorządowego Przedszkola nr 29 w Krakowie przy ul. Pigonia 2a

Samorządowe Przedszkole Nr 29 w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00361933
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00361933/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-05 13:19
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-19e2597e-69b9-496e-9d99-0982f04930ad
Identyfikator
9452149998
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

FRANCISZEK PONIEDZIAŁEKKrzęcin, PL · lot 0
298 000,02 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00361933 z dnia 2025-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kuchni w budynku Samorządowego Przedszkola nr 29 w Krakowie przy ul. Pigonia 2a

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samorządowe Przedszkole Nr 29 w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121334368

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: STANISŁAWA PIGONIA 2A

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-230

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 12 415 36 19

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p29@mjo.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.przedszkole29.krakow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-19e2597e-69b9-496e-9d99-0982f04930ad

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont kuchni w budynku Samorządowego Przedszkola nr 29 w Krakowie przy ul. Pigonia 2a

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-19e2597e-69b9-496e-9d99-0982f04930ad

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00361933

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00097382/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont kuchni w budynku Samorządowego Przedszkola nr 29 w Krakowie, ul. Pigonia 2a

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00244889

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P29/ZP/1/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 278183,27 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia podstawowego jest wykonanie na podstawie dokumentacji technicznej robót budowlanych polegających na remoncie pomieszczeń kuchennych zlokalizowanych na I piętrze w budynku Samorządowego Przedszkola nr 29 w Krakowie przy ul. Pigonia 2a. Szczegółowy zakres zamówienia podstawowego został określony w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 298000,02 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 298000,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 298000,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Poniedziałek Franciszek Firma Remontowo-Budowlana "FRANKO"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 351546632

7.3.4) Miejscowość: Krzęcin

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 298000,02 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 25 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Dotyczy pkt 8.3.): Uzupełnienie informacji: Termin wykonania całego przedmiotu zamówienia: do 25 dni roboczych od dnia przekazania terenu budowy. Teren budowy zostanie przekazany do 3 dni roboczych od dnia zawarcia umowy, lecz nie wcześniej niż 01.07.2025 r. Przez dni robocze rozumie się dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Wykonawca zobowiązany jest do przestrzegania terminów pośrednich wskazanych w załączniku nr 3 do SWZ (Wzór umowy).
2025-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane