„Remont i przystosowanie sali pod potrzeby dzieci 5-6 lat”

GMINA NOWOGARD

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00362170
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00362170/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-05 14:00
Lokalizacja
Nowogard, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6a35667f-cd33-4d00-aaf0-8bc69bf1b777
Identyfikator
8590012007
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwemRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInne instalacje elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowaniePokrywanie podłógKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianRoboty malarskie i szklarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00362170 z dnia 2025-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont i przystosowanie sali pod potrzeby dzieci 5-6 lat”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWOGARD

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684278

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Plac Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Nowogard

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-200

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 913926200

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nowogard.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.nowogard.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1149891

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont i przystosowanie sali pod potrzeby dzieci 5-6 lat”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a35667f-cd33-4d00-aaf0-8bc69bf1b777

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00362170

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00672688/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Stworzenie zespołu szkolno-przedszkolnego poprzez remont i przystosowanie sali pod potrzeby dzieci 5-6 lat

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

współfinansowane z programu FEPZ Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego - Wsparcie infrastruktury wychowania przedszkolnego w Gminie Nowogard

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00346870

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.19.2025.AA.MT

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 475389,34 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń na potrzeby stworzenia zespołu szkolno-przedszkolnego – poprzez remont i przystosowanie sali pod potrzeby dzieci 5-6 lat w budynku Szkoły Podstawowej nr 4, przy Gen. J. Bema 41 w Nowogardzie, działka nr 17, 18/4 obręb 2-Nowogard.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45232460-4 - Roboty sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45432130-4 - Pokrywanie podłóg

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

do upływu składania ofert, tj. 05 sierpnia 2025 r. do godz. 12:00 nie wpłynęła żadna oferta.
2025-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane