Dowóz dzieci do szkół i przedszkoli prowadzonych przez Gminę Działoszyce w roku szkolnym 2024/2025
ZESPÓŁ EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNY JEDNOSTEK W DZIAŁOSZYCACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00469875
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00469875/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-23 17:02
- Lokalizacja
- Działoszyce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ae3233f8-c243-4015-8f27-12f0d8023d4f
- Identyfikator
- 6621066346
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00469875 z dnia 2024-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz dzieci do szkół i przedszkoli prowadzonych przez Gminę Działoszyce w roku szkolnym 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNY JEDNOSTEK W DZIAŁOSZYCACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290632695
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Skalbmierska 5
1.5.2.) Miejscowość: Działoszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-440
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zeaj@dzialoszyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.dzialoszyce.eobip.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/dzialoszyce1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz dzieci do szkół i przedszkoli prowadzonych przez Gminę Działoszyce w roku szkolnym 2024/20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae3233f8-c243-4015-8f27-12f0d8023d4f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00469875
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00449625/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dowóz dzieci do szkół i przedszkoli prowadzonych przez Gminę Działoszyce w roku szkolnym 2024/2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00453441
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZEAJ.261.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz i odwóz dzieci do (z) przedszkoli i szkół podstawowych, których organem prowadzącym jest gmina Działoszyce w roku szkolnym 2024/2025 prowadzony co najmniej 2 autobusami jednocześnie o liczbie miejsc co najmniej 32 do (z): Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Działoszycach, Szkoły Podstawowej w Dzierążni, Przedszkola Samorządowego w Działoszycach i Przedszkola Samorządowego nr 2 w Działoszycach .
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2024-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |