Termomodernizacja budynku Warsztatowo-Dydaktycznego nr 1 Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach w ramach zadania pn.„Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie miasta Siedlce”

MIASTO SIEDLCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00362223
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00362223/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-05 14:11
Lokalizacja
Siedlce, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d28b7f06-7b70-417b-a00b-40140387003f
Identyfikator
8212525409
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógWykonywanie pokryć dachowychRoboty murarskieRoboty izolacyjneTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie przegródKładzenie i wykładanie podłógRoboty malarskieRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneSłoneczne moduły fotoelektryczneElektryczna aparatura do wyłączania lub ochrony obwodów elektrycznychIzolowane złącza kabloweLampy i oprawy oświetlenioweRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalacje niskiego napięciaOchrona odgromowaPokrywanie dachów panelami ogniw słonecznychInstalowanie urządzeń filtrujących

Wykonawcy

1 przyznane

BUDIR SYSTEM Spółka z o.o. Spółka KomandytowaWarszawa, PL · lot 0
6 193 773,72 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00362223 z dnia 2025-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Warsztatowo-Dydaktycznego nr 1 Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach w ramach zadania pn.„Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie miasta Siedlce”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO SIEDLCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581765

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Skwer Niepodległości 2

1.5.2.) Miejscowość: Siedlce

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: Magdalena.Glasek@um.siedlce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siedlce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miasto-siedlce.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku Warsztatowo-Dydaktycznego nr 1 Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach w ramach zadania pn.„Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie miasta Siedlce”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d28b7f06-7b70-417b-a00b-40140387003f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00362223

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00029699/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.37 Termomodernizacja budynku Warsztatowo-Dydaktycznego nr 1 Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach w ramach zadania pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie miasta Siedlce”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie dofinansowane z programu Funduszy Europejskich dla Mazowsza 2021-2027, Priorytet II - Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza, Działanie 2.1 Efektywność energetyczna, Typ projektów: Poprawa efektywności energetycznej budynków publicznych i mieszkalnych

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00307726

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: F.271.35.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 6168778,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia termomodernizacja budynku Warsztatowo-Dydaktycznego nr 1 Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach
Zakres zamówienia obejmuje m.in. :
 prace rozbiórkowe i demontażowe,
 dostosowanie ścian sąsiednich budynków do wymogów p.poż.,
 wykonanie ocieplenia fundamentów z wykonaniem izolacji wodoszczelnej pionowej,
 ocieplenie ścian i cokołów,
 ocieplenie stropodachu wraz z wykonaniem pokrycia dachu,
 wykonanie nadbudów attyk i kominów,
 ocieplenie i wymiana posadzki na gruncie,
 przebudowę sanitariatów na parterze budynku,
 wydzielenie p. poż. klatek schodowych,
 wymianę stolarki okiennej i drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej,
 wymianę rynien i rur spustowych, obróbek blacharskich, parapetów zewnętrznych i wewnętrznych,
 odtworzenie chodników i opaski wokół budynku,
 wykonanie instalacji elektrycznych (uziemiającej, odgromowej, oświetlenia podstawowego, awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego, gniazd wtykowych, siłowej, połączeń wyrównawczych, okablowania strukturalnego, przyzywowej, fotowoltaicznej)
 wykonanie instalacji sanitarnych (grzewczej, zimnej i ciepłej wody użytkowej oraz cyrkulacji, kanalizacji sanitarnej, wentylacji mechanicznej, hydrantowej, montaż zestawu hydroforowego).
UWAGA:
Wykonawca uwzględni w wycenie demontaż i ponowny montaż maszyn
i urządzeń znajdujących się w budynku CKZ - zgodnie z wykazem wskazanym
w załączniku nr 4 do SWZ - Dokumentacja

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45262522-6 - Roboty murarskie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421141-4 - Instalowanie przegród

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

31210000-1 - Elektryczna aparatura do wyłączania lub ochrony obwodów elektrycznych

31343000-2 - Izolowane złącza kablowe

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

45317400-6 - Instalowanie urządzeń filtrujących

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6193773,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9274200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6193773,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDIR SYSTEM Spółka z o.o. Spółka Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522194054

7.3.3) Ulica: Aleja gen. Władysława Sikorskiego 9C lok. 19

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-758

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6193773,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-28

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane