Remonty nawierzchni mające na celu prawidłowe funkcjonowanie dróg gminnych -zamówienie podobne do umowy z dnia 25.03.2025r
DZIELNICA WŁOCHY MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00362554
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00362554/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-08-05 15:40
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-122d3dd4-3822-42ea-af5a-d4142f29e741
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00362554 z dnia 2025-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty nawierzchni mające na celu prawidłowe funkcjonowanie dróg gminnych -zamówienie podobne do umowy z dnia 25.03.2025r
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: DZIELNICA WŁOCHY MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525966300179
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Krakowska 257
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-133
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wlochy.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wlochy.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty nawierzchni mające na celu prawidłowe funkcjonowanie dróg gminnych -zamówienie podobne do umowy z dnia 25.03.2025r2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-122d3dd4-3822-42ea-af5a-d4142f29e741
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00362554
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00028792/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 remonty nawierzchni mające na celu prawidłowe funkcjonowanie dróg gminnych na terenie Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy - zamówienie podobne do umowy z dnia 25.03.2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający udziela zamówienia w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podst., dotychczasowemu wykonawcy zamówienia, polegającego na powtórzeniu podobnych robót bud., jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podst. i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
c.d w sekcji: Informacje dodatkowe.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZWR.21.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 483739,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remonty nawierzchni mające na celu prawidłowe funkcjonowanie dróg gminnych – zamówienie podobne do Umowy z dnia 25.03.2025r.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
profilowanie i zagęszczenie podłoża
warstwy odsączające i pospółki
warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych gr 15 cm i 20 cm
regulacja pionowa studzienek
regulacja (przestawienie) krawężników i obrzeży
wykonanie ścieku ulicznego
przełożenie nawierzchni z kostki brukowej gr 6 i 8 cm
przełożenie nawierzchni chodnika z płyt betonowych chodnikowych
remont cząstkowy nawierzchni z destruktu asfaltowego
ułożenie warstwy z destruktu asfaltowego
oznakowanie poziome cienkowarstwowe
oznakowanie poziome grubowarstwowe
cięcie piłą nawierzchni bitumicznych
frezowanie nawierzchni bitumicznych
oczyszczanie mechaniczne podbudowy
wyrównanie podbudowy mieszanką mineralno-bitumiczną AC 11W
ułożenie warstwy wiążącej z BA, KR 1-2, AC 16W
ułożenie warstwy ścieralnej z BA, KR 1-2, AC 11S
remontem nawierzchni z płyt betonowych (typ MON) oraz wielootworowych
naprawą dróg gruntowych
Zamawiający zastrzega sobie prawo do korekt ilości robót i materiałów (wynikających z bieżących potrzeb powstałych w trakcie realizacji umowy, a nie znanych w chwili jej zawarcia) w stosunku do ilości podanych w kosztorysie ofertowym. Zmiany w ilości jednostek obmiarowych nie spowodują zwiększenia wynagrodzenia wykonawcy i nie będą stanowiły zmian warunków umowy. Zamawiający planuje wykonać nie mniej niż 80% wartości zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 593212,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 593212,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 593212,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwu Produkcyjno – Usługowo – Handlowemu Budowa i Naprawa Dróg EFEKT Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5220020266
7.3.3) Ulica: Szomańskiego
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-495
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 593212,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-128.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
W 2025r. przeprowadzone zostało, w trybie podstawowymbez negocjacji, postępowanie (TPBN.2.2025), w którego wyniku udzielono w dniu 25.03.2025r. Przedsiębiorstwu Produkcyjno – Usługowo – Handlowemu Budowa i Naprawa Dróg EFEKT Sp. z o.o., zamówienia na: Remont nawierzchni dróg bitumicznych (nakładki). W ogłoszeniu o zamówieniu nr 2025/BZP 00077052/01 z dnia 2025-01-30 , przewidziano możliwość udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót do kwoty 483.739 zł netto.
Wartość zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podst.
| 2025-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |