Dostawa strojów sportowych damskich i męskich oraz wyposażenia na potrzeby Akademickiego Związku Sportowego
Akademicki Związek Sportowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00469906
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00469906/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-23 22:12
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb9f74b2-13be-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
- Identyfikator
- 5260250989
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odzież sportowaOdzież treningowa
Wykonawcy
1 przyznane
OTCF SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL · lot 0
346 180 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00469906 z dnia 2024-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa strojów sportowych damskich i męskich oraz wyposażenia na potrzeby Akademickiego Związku Sportowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademicki Związek Sportowy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000777237
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kredytowa 1A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-056
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zg@azs.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.azs.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fb9f74b2-13be-11ef-a7f7-6221b72ad4fc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
jednostka
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa strojów sportowych damskich i męskich oraz wyposażenia na potrzeby Akademickiego Związku Sportowego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb9f74b2-13be-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00469906
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00327778
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-3/2024/KAZS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa strojów sportowych damskich i męskich oraz wyposażenia na potrzeby
Akademickiego Związku Sportowego. Szczegółowy opis asortymentu znajduje się w Załączniku nr 1-Opis Przedmiotu
Zamówienia.
2. Realizacja przedmiotu umowy obejmuje wykonanie strojów zgodnie ze specyfikacją i wizualizacją.
3. Zamawiający wymaga, aby wszystkie stroje pochodziły od jednego producenta, nie różniły się materiałem i wykonaniem.
4. Zamawiający żąda przedstawienia próbek do terminu składania ofert. Opis w SWZ i OPZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 18412000-0 - Odzież sportowa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
18412100-1 - Odzież treningowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 346180 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 346180 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 346180 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OTCF S.A. z siedzibą w Krakowie
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9451978451
7.3.3) Ulica: Saska 25 c
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-720
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 346180,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2024-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |