Remont dachu budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 17 w Krakowie na ul. Czarnogórskiej 14

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 17 W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00362795
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00362795/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-06 07:53
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5bc32a8f-2b2e-42f5-ab51-69e1dc816324
Identyfikator
6792736440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00362795 z dnia 2025-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 17 w Krakowie na ul. Czarnogórskiej 14

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 17 W KRAKOWIE

1.3.) Oddział zamawiającego: ZSP nr 17

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356566651

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Czarnogórska 14

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-638

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl10@mcoo.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsp17.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5bc32a8f-2b2e-42f5-ab51-69e1dc816324

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dachu budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 17 w Krakowie na ul. Czarnogórskiej 14

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5bc32a8f-2b2e-42f5-ab51-69e1dc816324

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00362795

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00065970/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont dachu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 17, ul. Czarnogórska 14, 30-638 Kraków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00313420

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSP17/ZP/1/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 165164,28 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na podstawie dokumentacji technicznej robót budowlanych polegających na remoncie dachu budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 17 w Krakowie na ul. Czarnogórskiej 14.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena całkowita oferty z najniższą ceną tj. cena całkowita oferty Wykonawcy: TREEBUD Sp. z o.o. (oferta nr 2) 250 000,00 zł, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 200 000,00 zł. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia ww. kwoty do ceny całkowitej tej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

2025-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane