Budowa placów manewrowo-postojowych dla punktów czerpania wody na terenie Leśnictw: Dolsk, Dyszno, Smoliny, Pszczelnik (6 placów) w Nadleśnictwie Różańsko

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Różańsko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00362823
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00362823/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-06 08:01
Lokalizacja
Różańsko, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-10d3d417-c915-41ef-a415-ebc0f5cf7216
Identyfikator
5971001677
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty odwadniająceRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

STB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMyślibórz, PL · lot 0
165 312 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00362823 z dnia 2025-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placów manewrowo-postojowych dla punktów czerpania wody na terenie Leśnictw: Dolsk, Dyszno, Smoliny, Pszczelnik (6 placów) w Nadleśnictwie Różańsko

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Różańsko

1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Różańsko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210238288

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piołunek 1A

1.5.2.) Miejscowość: Różańsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-311

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 95 760 18 14

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rozansko@lasy.szczecin.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rozansko.szczecin.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-10d3d417-c915-41ef-a415-ebc0f5cf7216

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka Leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa placów manewrowo-postojowych dla punktów czerpania wody na terenie Leśnictw: Dolsk, Dyszno, Smoliny, Pszczelnik (6 placów) w Nadleśnictwie Różańsko

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10d3d417-c915-41ef-a415-ebc0f5cf7216

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00362823

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00245612/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa placów manewrowo-postojowych p.poż. przy punktach czerpania wody

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00256944

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 160000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje budowę placów manewrowo-postojowych do celów p.poż – punkty czerpania wody - (zgodnie z załączonym projektem), o nawierzchni z kruszywa łamanego.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi:
- Projekt zagospodarowania terenu, projekt architektoniczno-budowlany - Załączniki nr 2.3; 2.6; 2.9; 2.13; 2.17; 2.21 do SWZ
- Projekt techniczny – Załączniki nr 2.12; 2.15; 2.20 do SWZ
- Szczegółowa Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót – Załącznik nr 2.1; 2.4; 2.7; 2.10; 2.14; 2.18 do SWZ
- Przedmiar robót(pomocniczo) – Załączniki nr 2.2; 2.5; 2.8; 2.11; 2.16; 2.19 do SWZ
Inwestycja położona jest w poniżej wskazanych lokalizacjach:
a) plac manewrowo-postojowy dz. nr 491/1 obr. Dolsk, gm. Dębno, oddz. 363 - f, teren leśnictwa Dolsk,
b) plac manewrowo-postojowy dz. nr 903 obr. Gajewo, gm. Lubiszyn, oddz. 507 - b, teren leśnictwa Dolsk,
c) plac manewrowo-postojowy dz. nr 704 obr. Ściechówek, gm. Lubiszyn, oddz. 521 - b, teren leśnictwa Smoliny,
d) plac manewrowo-postojowy dz. nr 844 obr. Staw, gm. Lubiszyn, oddz. 313 - a, teren leśnictwa Pszczelnik,
e) plac manewrowo-postojowy dz. nr 549/4 obr. Ostrowiec, gm. Dębno, oddz. 422 - g, teren leśnictwa Dyszno,
f) plac manewrowo-postojowy dz. nr 476/2 obr. Warnice, gm. Dębno, oddz. 346 - j, teren leśnictwa Dyszno

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232452-5 - Roboty odwadniające

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 165312,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 165312,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 165312,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STB Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5971727983

7.3.3) Ulica: Królewiecka 45

7.3.4) Miejscowość: Myślibórz

7.3.5) Kod pocztowy: 74-300

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 165312,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane