Przebudowa dojazdu pożarowego nr 9 i drogi leśnej na terenie leśnictwa Chłopiny i Smoliny – etap VI (km 0+000,00 – km 0+950,00)

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Różańsko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00362847
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00362847/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-06 08:13
Lokalizacja
Różańsko, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3b0c8822-44b3-448d-ab3c-a03877686bde
Identyfikator
5971001677
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty odwadniająceRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

STB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMyślibórz, PL · lot 0
619 850,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00362847 z dnia 2025-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dojazdu pożarowego nr 9 i drogi leśnej na terenie leśnictwa Chłopiny i Smoliny – etap VI (km 0+000,00 – km 0+950,00)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Różańsko

1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Różańsko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210238288

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piołunek 1A

1.5.2.) Miejscowość: Różańsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-311

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 95 760 18 14

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rozansko@szczecin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rozansko.szczecin.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3b0c8822-44b3-448d-ab3c-a03877686bde

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka Leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dojazdu pożarowego nr 9 i drogi leśnej na terenie leśnictwa Chłopiny i Smoliny – etap VI (km 0+000,00 – km 0+950,00)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b0c8822-44b3-448d-ab3c-a03877686bde

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00362847

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00245612/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa dojazdu pożarowego nr 9 i drogi leśnej na terenie leśnictwa Chłopiny i Smoliny

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00265979

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 666059,87 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje roboty budowlane polegające na przebudowie dojazdu pożarowego nr 9, o długości 2.454,18 m, obejmującej III i V etap realizacji inwestycji (zgodnie z załączonym projektem), o nawierzchni z kruszywa, wraz z jej wyposażeniem w postaci zjazdów na drogi wewnętrzne i mijanek o nawierzchni z kruszywa oraz placów składowych o nawierzchni z płyt betonowych.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi:
1. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - Załącznik nr 10 do SWZ,
2. Przedmiar robót – Załącznik nr 2.1. oraz 2.2. do SWZ,
3. Projekt architektoniczno - budowlany – Załącznik nr 11 do SWZ,
4. Inwestycja położona jest w powiecie gorzowskim, gminie Lubiszyn na obszarze
działek ewidencyjnych:
Obr. Gajewo 870, 458, 851, 638/8, 868, 637/3, 850, 865, 636/4, 849, 861, 635/4,
848, 857, 634/6, 847, 609/1, 856, 634/5, 853, 852, 633/5;
Obr. Ściechowek 683, 632/3, 682, 681, 631/3, 680, 679, 630/3, 678, 629/3, 677,
676, 675, 628/3, 674, 673, 672/3, 672, 671, 626/3, 670, 668, 625/5, 669, 667,
624/3, 666, 664, 623/3, 689, 648/3, 688, 687, 647/4, 686.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 619850,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 996226,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 619850,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STB Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5971727983

7.3.3) Ulica: Królewiecka 45

7.3.4) Miejscowość: Myślibórz

7.3.5) Kod pocztowy: 74-300

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 619850,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane