„Modernizację (przebudowę ) drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 345 w miejscowości Urszulin od km 0+000 do km 0+764” .

Gmina Nowodwór

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00363340
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00363340/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-06 10:04
Lokalizacja
Nowodwór, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-74cfaf00-e183-4ac9-a7b0-69c595156e3a
Identyfikator
5060082406
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneWymiana nawierzchni drogowej

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH W ANIELOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAnielów, PL · lot 0
255 275,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00363340 z dnia 2025-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizację (przebudowę ) drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 345 w miejscowości Urszulin od km 0+000 do km 0+764” .

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowodwór

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020109

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowodwór 71A

1.5.2.) Miejscowość: Nowodwór

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-503

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 818661018

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@nowodwor.eurzad.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugnowodwor-ebiuletyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-74cfaf00-e183-4ac9-a7b0-69c595156e3a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizację (przebudowę ) drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 345 w miejscowości Urszulin od km 0+000 do km 0+764” .

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74cfaf00-e183-4ac9-a7b0-69c595156e3a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00363340

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00180591/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Urszulin

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00304404

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 348552,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji (przebudowy) drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 345 w miejscowości Urszulin od km 0+000 do km 0+764 polegającej w szczególności na modernizacji (przebudowie) istniejącej asfaltowej nawierzchni jezdni, wraz z kształtowaniem poboczy ziemnych.
Szerokość jezdni drogi gminnej po planowanej modernizacji będzie wynosiła 3,50m. Droga gminna będzie posiadała jezdnię o jednym pasie ruchu, przeznaczonym do ruchu w obu kierunkach. Z uwagi na ograniczoną szerokość pasa drogowego drogi gminnej jej modernizacja zakłada odzwierciedlenie istniejącej niwelety jezdni. Spadek poprzeczny nawierzchni zostanie usystematyzowany i został przyjęty jako obustronny (daszkowy) w wysokości 2% .
Do zakresu robót wchodzą:
- roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych – trasa dróg w terenie równinnym wraz z
wykonaniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej;
- usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu)o grubości do 15cm za pomocą spycharek pod
pobocza z odwozem urobku ;
- frezowanie nawierzchni bitumicznej o gr. do 4cm z przerzutem urobku w pobocza (włączenie do
drogi asfaltowej).
- wyrównanie istniejącej nawierzchni asfaltowej kruszywem łamanym dolomitowym zagęszczanym
mechanicznie o gr. 10 cm
- skropienie emulsją asfaltową w ilości 0,5 kg/m² warstwy istniejącej nawierzchni asfaltowej oraz
międzywarstwowo ;
- wyrównanie istniejącej nawierzchni asfaltowej mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową AC 11W
KR 1-2 mechanicznie w ilości 50 kg/m2
- nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych AC 11S KR 1-2 o grubości po
zagęszczeniu 4 cm (warstwa ścieralna).
- regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych
- rozplantowanie ziemi z odkładu leżącej wzdłuż krawędzi drogi wraz z dowozem
brakującej ziemi i zagęszczeniem mechanicznym – kształtowanie poboczy ziemnych;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 255275,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 320786,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 255275,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRD w Anielowie Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8262227536

7.3.4) Miejscowość: Anielów

7.3.5) Kod pocztowy: 08-460

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 255275,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

2025-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane