Poprawa stanu zielonej infrastruktury na terenie Gminy Brzeg

GMINA BRZEG

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00363488
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00363488/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-06 10:40
Lokalizacja
Brzeg, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-85a7f8ef-0b2b-4a88-8c03-4463b05d31d2
Identyfikator
7471248878
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychUsługi cięcia drewnaUsługi wycinania drzewUsługi pielęgnacji drzewSadzenie drzew

Wykonawcy

2 przyznane

MARTYNA KRAWCZYKPiekary Śląskie, PL · lot 0
113 316,19 PLN
MARTYNA KRAWCZYKPiekary Śląskie, PL · lot 1
243 994,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00363488 z dnia 2025-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Poprawa stanu zielonej infrastruktury na terenie Gminy Brzeg

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZEG

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412711

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Robotnicza 12

1.5.2.) Miejscowość: Brzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 49-300

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.7.) Numer telefonu: 77 416 99 50

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@brzeg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.brzeg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa stanu zielonej infrastruktury na terenie Gminy Brzeg

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85a7f8ef-0b2b-4a88-8c03-4463b05d31d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00363488

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00092257/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.10 Poprawa stanu zielonej infrastruktury na terenie Gminy Brzeg- 2 części.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027, Priorytet II Fundusze Europejskie dla czystej energii i ochrony zasobów środowiska opolskiego, dla działania 2.6 Ochrona różnorodności biologicznej.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00242752

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR-IV.042.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 505597,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 „Poprawa stanu zielonej infrastruktury na terenie Parku Wolności w Brzegu”.
Zakres prac w ramach zadania obejmuje:
a) pielęgnację 150 szt. drzew,
b) wycinkę 40 szt. drzew,
c) prace porządkowe po zakończeniu każdego etapu prac polegające na uporządkowaniu oraz usunięciu pozostałości po cięciu i wycince drzew we własnym zakresie i na własny koszt.
Szczegółowy zakres prac określa załącznik nr 1 do wzoru umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77211100-3 - Usługi cięcia drewna

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew

77211600-8 - Sadzenie drzew

4.5.5.) Wartość części: 214112,61 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 „Poprawa stanu zielonej infrastruktury na terenie Plant Miejskich w Brzegu”.
Zakres prac w ramach zadania obejmuje:
a) pielęgnację 190 sztuk drzew,
b) wycinkę 14 szt. drzew,
c) nasadzenie 76 szt. drzew,
d) prace porządkowe po zakończeniu każdego etapu prac polegające na uporządkowaniu oraz usunięciu pozostałości po cięciu, wycince oraz nasadzeniu drzew we własnym zakresie i na własny koszt.
Szczegółowy zakres prac określa załącznik nr 1 do wzoru umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77211100-3 - Usługi cięcia drewna

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew

77211600-8 - Sadzenie drzew

4.5.5.) Wartość części: 291484,98 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 113316,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 113316,19 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 113316,19 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: W KORONIE Martyna Krawczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4980254093

7.3.3) Ulica: Rymera 10

7.3.4) Miejscowość: Piekary Śląskie

7.3.5) Kod pocztowy: 41-948

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Część pielęgnacji i wycinki - Dendrologicznie Maciej Byrczek Wietrzno 155, 38-451 Równe

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 113316,19 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 243994,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 243994,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 243994,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: W KORONIE Martyna Krawczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4980254093

7.3.3) Ulica: Rymera 10

7.3.4) Miejscowość: Piekary Śląskie

7.3.5) Kod pocztowy: 41-948

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

1. Część pielęgnacji - Dendrologicznie Maciej Byrczek, Wietrzno 155, 38-451 Równe. 2. Część nasadzeń - SOLIDIA Mateusz Bąk, ul. Glogera 57/42, 31-222 Kraków

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 243994,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi