Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” przy ul. Wrocławskiej w Przygodzicach

GMINA PRZYGODZICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00364143
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00364143/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-06 12:55
Lokalizacja
Przygodzice, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a927af11-b3c4-49a0-94c8-be4cfee453b8
Identyfikator
6222395605
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa boisk sportowychRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00364143 z dnia 2025-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” przy ul. Wrocławskiej w Przygodzicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZYGODZICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855191

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Powstańców Wielkopolskich 2

1.5.2.) Miejscowość: Przygodzice

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-421

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 625927000

1.5.8.) Numer faksu: 625927722

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugp@przygodzice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przygodzice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a927af11-b3c4-49a0-94c8-be4cfee453b8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” przy ul. Wrocławskiej w Przygodzicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a927af11-b3c4-49a0-94c8-be4cfee453b8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00364143

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037527/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko-Orlik 2012" przy ul. Wrocławskiej w Przygodzicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00301189

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Rg.271.38.2025.ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 303492,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji kompleksu „Orlik” w Przygodzicach przy ul. Wrocławskiej 52 (dz. nr 224/27 obręb Przygodzice), w tym:
- modernizacja nawierzchni boiska piłkarskiego,
- modernizacja nawierzchni boiska wielofunkcyjnego,
- modernizacja oświetlenia,
- modernizacja ogrodzenia i wyposażenia sportowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta nr 4 Wykonawcy BISZOP Sp. z o.o., której cena jako jedyna była poniżej kwoty przeznaczonej przez Zamawiającego na realizację zamówienia, została odrzucona. Pozostałe cztery oferty nie podlegają odrzuceniu, jednak ich ceny przekraczają kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Przeanalizowano możliwość zwiększenia środków finansowych, jednak z przyczyn budżetowych nie można zwiększyć kwoty do poziomu umożliwiającego zawarcie umowy z wykonawcą, który złożył ofertę najniższą spośród nieodrzuconych. Z uwagi na powyższe, dalsze prowadzenie postępowania nie jest możliwe, w związku z czym postępowanie zostało unieważnione przed wyborem oferty najkorzystniejszej na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 388109,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 455100,00 PLN

2025-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane