Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Tężnia solankowa na Targówku”.

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00364406
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00364406/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-06 13:47
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5abfb8da-0b13-46a3-b872-ed30d242dee5
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów wypoczynkowychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania architektonicznegoPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty inżynieryjne i budowlaneMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

OSKARBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
688 888,56 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00364406 z dnia 2025-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Tężnia solankowa na Targówku”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ludwika Kondratowicza 20

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-983

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: targowek.zzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.targowek.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Tężnia solankowa na Targówku”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5abfb8da-0b13-46a3-b872-ed30d242dee5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00364406

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00000661/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa tężni solankowej na terenie CKiA ul. Siarczana 6 w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00264889

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P-39/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 621951,22 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
1) Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztowej tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego na podstawie opracowanego przez Zamawiającego programu funkcjonalno–użytkowego (zwanego dalej także „PFU”) stanowiącego załącznik nr 1 do Umowy wraz ze sprawdzeniami, opiniami i uzgodnieniami wynikającymi z powszechnie obowiązujących przepisów prawnych oraz pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie realizacji,
2) Wykonanie robót budowlanych i montażowych obejmujących budowę tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego na podstawie wykonanej uprzednio dokumentacji projektowo-kosztowej wymienionej w pkt. 1. w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Tężnia solankowa na Targówku”.
Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w sposób określony w art. 22 par. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy (Dz. U. 2025 r. poz. 277), przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia: przygotowania terenu (roboty ziemne), w zakresie wykonywania różnych nawierzchni, montażu urządzeń małej architektury, kształtowania terenów zielonych, nasadzenia zieleni, robót instalacji elektrycznych, sanitarnych i oświetleniowych.
Powyższy warunek zostanie spełniony przez zatrudnienie nowych pracowników lub wyznaczenie do realizacji zamówienia zatrudnionych już u Wykonawcy lub Podwykonawcy pracowników.
Zamawiający wszelkie kwestie związane ze sposobem weryfikacji zatrudnienia, o którym mowa powyżej, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę ww. wymogu oraz sankcje z tytułu nie spełnienia tych wymagań, określono w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. Zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 6 do SWZ – Program funkcjonalno- użytkowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212100-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów wypoczynkowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 688888,56 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2170827,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 688888,56 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Oskarbud Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Adwizer Agnieszka Podraska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213965468

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-595

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 688888,56 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2025-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane