Remont mostu drewnianego nad rzeką Uszwicą w ciągu drogi gminnej 250390K „ Kąty koło rzeki” w miejscowości Uszew

GMINA GNOJNIK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00364477
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00364477/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-06 14:01
Lokalizacja
Gnojnik, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6fe50ead-b946-4560-89b5-4deba0ff4b8e
Identyfikator
8691186447
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie mostów drogowychRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneMontaż konstrukcji metalowychRoboty malarskieRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie kształtowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00364477 z dnia 2025-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont mostu drewnianego nad rzeką Uszwicą w ciągu drogi gminnej 250390K „ Kąty koło rzeki” w miejscowości Uszew

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GNOJNIK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660683

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 363

1.5.2.) Miejscowość: Gnojnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-864

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gnojnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gnojnik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl (https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=f346d5c6-e570-4aae-88e4-cb872f5d179a); www.gnojnik.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont mostu drewnianego nad rzeką Uszwicą w ciągu drogi gminnej 250390K „ Kąty koło rzeki” w miejscowości Uszew

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6fe50ead-b946-4560-89b5-4deba0ff4b8e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00364477

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00325865

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIiD.271.18.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Remont mostu na rzece Uszwica w ciągu drogi gminnej w m. Uszew w km 0.0+50,08
ZAKRES ROBÓT:
1. Roboty pomiarowe i przygotowawcze.
2. Roboty rozbiórkowe..
3. Roboty ziemne:
- wbijanie ścianek szczelnych stalowych z grodzic o gł. 8 m
- wykopy pod przyczółki - 200,00 m3
- wywóz ziemi przy przyczółkach - 35,00 m3
- wykopy pod filary - 90,00 m3
- wywóz ziemi przy filarach - 18,00 m3
4. Roboty betonowe, żelbetowe i izolacyjne.
a) chudy beton;
- przyczółki - 18,00 m3
- filary - 48,00 m3
b) roboty żelbetowe
- przyczółki - 35,00m3, (2 szt)
- filary - 33,00 m3 (2szt)
- płyty przejściowe 3,9 m3
5, Cynkowanie, malowanie i impregnacja elementów drewnianych.
6. Montaż konstrukcji stalowej
7. Montaż elementów drewnianych.
8. Montaż balustrad - 46,00 m2
9. Wykonanie podbudowy i nawierzchni
- podbudowa pomocnicza z kruszywa łamanego 0/63 gr. 20cm
- podbudowa zasadnicza z tłucznia 30/63 mm gr. 15 cm
- warstwa wiążąca z betonu asfaltowego gr. 4 cm
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego gr. 4 cm
10.Roboty pomocnicze i porządkowe.
Odwóz ziemi przyjęto na odległość do 15 km.
Szczegółowy zakres prac zawiera przedmiar robót (zał. nr 9 do SWZ) oraz dokumentacja techniczna (zał. nr 10 do SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45442100-8 - Roboty malarskie

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu w wyznaczonym terminie wpłynęły 2 oferty, które przewyższają kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Mając na względzie powyższe okoliczności, unieważnienie postępowania jest zasadne i konieczne.
2025-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane