Dostawa sprzętu do wykonywania procedur urologicznych dla Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. w restrukturyzacji w Golubiu - Dobrzyniu

SZPITAL POWIATOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00364483
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00364483/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-08-06 14:02
Lokalizacja
Golub-Dobrzyń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7ca86510-562e-47cd-a40f-e94e12545f41
Identyfikator
8781689844
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia do badań urologicznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00364483 z dnia 2025-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu do wykonywania procedur urologicznych dla Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. w restrukturyzacji w Golubiu - Dobrzyniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL POWIATOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871552334

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. dr. Jerzego Gerarda Koppa 1 lokal E

1.5.2.) Miejscowość: Golub-Dobrzyń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-400

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szpitalgolub.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.szpitalgolub.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1142897

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu do wykonywania procedur urologicznych dla Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. w restrukturyzacji w Golubiu - Dobrzyniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ca86510-562e-47cd-a40f-e94e12545f41

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00364483

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00332656

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DTZ.382.14.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 541538,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - Cystoskop modułowy 19,5 charr (zestaw wraz z akcesoriami)

4.5.3.) Główny kod CPV: 33125000-2 - Urządzenia do badań urologicznych

4.5.5.) Wartość części: 116578,50 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - Cystoskop modułowy 21 charr (zestaw wraz z akcesoriami)

4.5.3.) Główny kod CPV: 33125000-2 - Urządzenia do badań urologicznych

4.5.5.) Wartość części: 38022,70 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 - Uretrotom optyczny - 1 zestaw (zestaw wraz z akcesoriami)

4.5.3.) Główny kod CPV: 33125000-2 - Urządzenia do badań urologicznych

4.5.5.) Wartość części: 113943,05 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 - Resektoskop Bipolarny 24 / 26 charr - 2 zestawy (zestaw wraz z akcesoriami)

4.5.3.) Główny kod CPV: 33125000-2 - Urządzenia do badań urologicznych

4.5.5.) Wartość części: 45004,34 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5 - Ureterorenoskop kompaktowy (zestaw wraz z akcesoriami)

4.5.3.) Główny kod CPV: 33125000-2 - Urządzenia do badań urologicznych

4.5.5.) Wartość części: 91615,39 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 6 - Zestaw do wykonywania procedur RIRS (zestaw wraz z akcesoriami)

4.5.3.) Główny kod CPV: 33125000-2 - Urządzenia do badań urologicznych

4.5.5.) Wartość części: 136374,08 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt 3 Pzp – zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia dla części 1 jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Złożona oferta przekracza kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia o
11 179,35 zł brutto. Ponadto Zamawiający nie dysponuje środkami w celu zwiększenia kwoty, którą przeznaczył na powyższe postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt 3 Pzp – zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia dla części 2 jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Złożona oferta przekracza kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia o 2 529,57 zł brutto. Ponadto Zamawiający nie dysponuje środkami w celu zwiększenia kwoty, którą przeznaczył na powyższe postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt 3 Pzp – zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia dla części 4 jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Złożona oferta przekracza kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia o 73 996,09 zł brutto. Ponadto Zamawiający nie dysponuje środkami w celu zwiększenia kwoty, którą przeznaczył na powyższe postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt 3 Pzp – zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia dla części 5 jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Złożona oferta przekracza kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia o 9 546,15 zł brutto. Ponadto Zamawiający nie dysponuje środkami w celu zwiększenia kwoty, którą przeznaczył na powyższe postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt 3 Pzp – zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia dla części 6, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Złożona oferta przekracza kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia o 19 039,33 zł brutto. Ponadto Zamawiający nie dysponuje środkami w celu zwiększenia kwoty, którą przeznaczył na powyższe postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

2025-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy