Rewitalizacja budynku Liceum Ogólnokształcącego w Ciechocinku etap II.

Powiat Aleksandrowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00364857
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00364857/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-06 15:25
Lokalizacja
Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-517e9b7c-445e-485d-bc2a-51de2270d0f8
Identyfikator
8911623744
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneTynkowanieRoboty elewacyjneRoboty remontowe i renowacyjneKładzenie płytekRoboty w zakresie okładziny tynkowej

Wykonawcy

1 przyznane

BARTOSZ NOŻEWSKIWłocławek, PL · lot 0
744 654,14 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00364857 z dnia 2025-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja budynku Liceum Ogólnokształcącego w Ciechocinku etap II.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Aleksandrowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866471

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słowackiego 8

1.5.2.) Miejscowość: Aleksandrów Kujawski

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-700

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: (54) 282 79 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@aleksandrow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pow-aleksandrowski.rbip.mojregion.info

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-517e9b7c-445e-485d-bc2a-51de2270d0f8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rewitalizacja budynku Liceum Ogólnokształcącego w Ciechocinku etap II.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-517e9b7c-445e-485d-bc2a-51de2270d0f8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00364857

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00056346/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Rewitalizacja budynku Liceum Ogólnokształcącego w Ciechocinku etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00300340

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.Rz.2720.1.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 738304,72 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont elewacji południowej i zachodniej budynku Liceum Ogólnokształcącego w Ciechocinku w ramach zadania „Rewitalizacja budynku Liceum Ogólnokształcącego w Ciechocinku etap II” przy ul. Kopernika 1 w miejscowości Ciechocinek, gmina m. Ciechocinek działka nr 1158/27, obręb m. Ciechocinek, wpisany wraz z ww. działką do rejestru zabytków województwa kujawsko-pomorskiego pod nr A/13 decyzją Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Toruniu z dnia 27 października 1999r. Budynek kategorii IX. Jest to obiekt zabytkowy który wybudowany był jako skrzydło Hotelu Mullera. Obecnie budynek pełni funkcje oświatową i mieści się w nim Liceum Ogólnokształcące.
Budynek jest podpiwniczony. Na terenie działki znajdują się utwardzenia w postaci chodników i parkingów oraz zieleń niska. Obsługa komunikacyjna działki odbywa się bezpośrednio z działki drogowej nr 438 na drogę wojewódzką.
Inwestycja ma za cel doprowadzenie obiektu budynku Liceum Ogólnokształcącego do należytego stanu technicznego oraz powstrzymanie efektu degradacji elementów elewacyjnych takich jak gzymsy, cokoły, balkony, murki attykowe, schody zewnętrzne od strony elewacji zachodniej i południowej oraz wymiana obróbek blacharskich wraz z wymianą
orynnowania. W zakresie remontu wykonany będzie remont dwóch balkonów z balustradami kutymi. Roboty budowlane realizowane w ramach zadania prowadzone będą w obiekcie czynnym. Z uwagi na konieczność zachowania ciągłości pracy Zamawiającego zaleca się, aby realizacja robót budowlanych była prowadzona w sposób możliwie jak najmniej zakłócający jego pracę. Wiąże się to między innymi z koniecznością zapewnienia w pełni bezpiecznego dojścia do budynku i dostępu do pomieszczeń, w których będą przebywać pracownicy oraz interesanci. Wykonawca zobowiązuje się zorganizować je w taki sposób, aby nie narażać pracowników i osób trzecich na niebezpieczeństwa i uciążliwości wynikające z prowadzonych robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45431000-7 - Kładzenie płytek

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 744654,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1230000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 744654,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlano -Drogowa BJN Bartosz Nożewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8883094623

7.3.3) Ulica: al. Chopina 32/25

7.3.4) Miejscowość: Włocławek

7.3.5) Kod pocztowy: 87-800

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 744654,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 140 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane