Dostosowanie budynków Teatru do przepisów ochrony pożarowej.

Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00365052
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00365052/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-07 01:11
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c8e3e664-6d25-4bdd-8201-fb6869dddb8d
Identyfikator
8130266769
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczneRoboty budowlaneRoboty instalacyjne przeciwpożaroweRoboty sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00365052 z dnia 2025-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynków Teatru do przepisów ochrony pożarowej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000279775

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sokoła 7/9

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-010

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 724 601 609

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.rozmus@teatr-rzeszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://teatr-rzeszow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://teatr-rzeszow.logintrade.net/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie budynków Teatru do przepisów ochrony pożarowej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8e3e664-6d25-4bdd-8201-fb6869dddb8d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00365052

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00168117/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Dostosowanie budynków Teatru do obowiązujących przepisów pożarowych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00288045

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MI.2610.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3231294,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia powinien zostać wykonany zgodnie z poniżej przedstawionymi opracowaniami oraz niniejszym Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej „OPZ”), które łącznie stanowią „Dokumentację projektową” (załącznik r 1 do SWZ):
1.1) Ekspertyza techniczna stanu ochrony przeciwpożarowej – wrzesień 2019, stanowiąca załącznik nr 1 do OPZ, (dalej „Ekspertyza”),
2.2) Dokument wydany przez Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej, tj. Postanowienie z dnia 22.11.2019 r., stanowiące załącznik nr 2 do OPZ,
3.3) Ekspertyza konstrukcyjno-budowlana budynku siedziby Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, zlokalizowanego przy ul. Sokoła 7-9 w Rzeszowie, z czerwca 2018 roku, stanowiąca załącznik nr 3 do OPZ,
4.4) Projekt budowlany Przebudowy budynku Teatru im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie na potrzeby dostosowania do przepisów ppoż. wraz z poprawą funkcjonalności oraz rysunki wykonawcze dla zakresu objętego Etapem 2 i Etapem 3, stanowiące załącznik nr 4 do OPZ,
5.5) Decyzje administracyjne, stanowiące załącznik nr 5 do OPZ,
6.6) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, stanowiące załącznik nr 6 do OPZ,
7.7) Przedmiary robót, stanowiące załącznik nr 7 do OPZ,
8.8) i zgodnie z obowiązującymi przepisami i sztuką budowlaną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45232460-4 - Roboty sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowania nie została złożona żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2025-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane