Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie miasta i gminy Prabuty

Miasto i Gmina Prabuty

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00365093
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00365093/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-07 07:33
Lokalizacja
Prabuty, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cc9c0df5-3176-4b6d-8d86-c2a02ff2db46
Identyfikator
5811490029
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie publicznego transportu drogowegoUsługi opieki dziennej nad dziećmiUsługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

2 przyznane

Usługi Transportowe Przewóz Osób LaryTrans Katarzyna SzmudanowskaGonty 11, PL · lot 0
19 170 PLN
Usługi Transportowe Przewóz Osób LaryTrans Katarzyna SzmudanowskaGonty 11, PL · lot 1
21 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00365093 z dnia 2025-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie miasta i gminy Prabuty

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Prabuty

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747780

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kwidzyńska 2

1.5.2.) Miejscowość: Prabuty

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-550

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@prabuty.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.prabuty.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/prabuty

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie miasta i gminy Prabuty

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc9c0df5-3176-4b6d-8d86-c2a02ff2db46

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00365093

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00015707/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie miasta i gminy Prabuty

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00306287

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.8.2025.KK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie miasta i gminy Prabuty w okresie od 2 września 2025 r. do 26 czerwca 2026 r., uwzględniając organizację roku szkolnego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 11 sierpnia 2017 r. (Dz. U. z 2017 r. poz. 1603 z późń. zm.), z zastrzeżeniem, że dowóz dzieci do przedszkoli odbywać się będzie, zgodnie z organizacją pracy tych placówek, w szczególności w okresie ferii zimowych, egzaminów w szkołach i innych dni wolnych od zajęć w poszczególnych szkołach.
2. Dowóz i odwóz uczniów odbywa się na trasach:
a) TRASA NR 1: Prabuty – Raniewo – Kleczewo
b) TRASA NR 2: Prabuty – Sypanica – Laskowice – Szramowo
c) TRASA NR 3: Prabuty – Prabuty ul. Rypińska – Stańkowo
d) TRASA NR 4: Prabuty – Julianowo (kier. Obrzynowo)
e) TRASA NR 5: Prabuty – Prabuty Sanatorium – Kołodzieje – Pilichowo - Stary Kamień – Grażymowo
f) TRASA NR 6: Prabuty – Julianowo – Gonty
g) TRASA NR 7: Pachutki – Jakubowo – Obrzynowo – Obrzynowo Kol. (kierunek Lubnowy) – Stańkowo – Obrzynowo Kol.
(kierunek Julianowo) - Prabuty
3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera TOM II OPZ SWZ.
4. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawiera TOM III PPU SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85312110-3 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi

4.5.5.) Wartość części: 249119,63 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie miasta i gminy Prabuty w okresie od 2 września 2025 r. do 26 czerwca 2026 r., uwzględniając organizację roku szkolnego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 11 sierpnia 2017 r. (Dz. U. z 2017 r. poz. 1603 z późń. zm.), z zastrzeżeniem, że dowóz dzieci do przedszkoli odbywać się będzie, zgodnie z organizacją pracy tych placówek, w szczególności w okresie ferii zimowych, egzaminów w szkołach i innych dni wolnych od zajęć w poszczególnych szkołach.
2. Dowóz i odwóz uczniów odbywa się na trasach:
a) TRASA NR 1: Prabuty – Kołodzieje – Gilwa – Kołodzieje – Kowale – Pólko –Kołodzieje – Pilichowo - Trumiejki - Grodziec
– Trumiejki
b) TRASA NR 2: Rodowo – Antonin – Gonty Małe – Górowychy – Górowychy Małe – Gonty - Rodowo
c) TRASA NR 3: Rodowo – Kamienna – Gdakowo
d) TRASA NR 4: Rodowo – Prabuty – Sypanica – Orkusz - Laskowice – Szramowo
3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera TOM II OPZ SWZ.
4. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawiera TOM III PPU SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.) Wartość części: 312501,16 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19170,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 26554,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19170,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Przewóz Osób LartTrans Katarzyna Szmudanowska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811293151

7.3.3) Ulica: Gonty 11

7.3.4) Miejscowość: Prabuty

7.3.5) Kod pocztowy: 82-550

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 191700,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 34843,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transortowe Przewóz Osób LaryTrans Katarzyna Szmudanowska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811293151

7.3.3) Ulica: Gonty 11

7.3.4) Miejscowość: Prabuty

7.3.5) Kod pocztowy: 82-550

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 219000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-09-01 do 2026-06-26
2025-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi