Opracowanie dokumentacji przedprojektowej remontu obiektów zabytkowych w Łysołajach.

Województwo Lubelskie - Lubelskie Centrum Innowacji i Technologii

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00365282
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00365282/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-07 08:56
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c9b125c0-dd16-49a7-942e-b40ec26742d9
Identyfikator
7123412672
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne i podobneDoradcze usługi architektoniczneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweDoradcze usługi inżynieryjne i budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi techniczneDoradcze usługi budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

ZBIGNIEW CHOMICZEWSKIBrzezie, PL · lot 0
120 540 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00365282 z dnia 2025-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji przedprojektowej remontu obiektów zabytkowych w Łysołajach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubelskie - Lubelskie Centrum Innowacji i Technologii

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387842118

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mieczysława Karłowicza 4

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-027

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krzysztof.bartosik@lcit.lubelskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lcit.ezamawiajacy.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://lcit.ezamawiajacy.pl/pn/lcit/demand/212147/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji przedprojektowej remontu obiektów zabytkowych w Łysołajach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9b125c0-dd16-49a7-942e-b40ec26742d9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00365282

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00112267/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.39 Opracowanie dokumentacji przedprojektowej remontu obiektów zabytkowych w Łysołajach 59 - wykonanie drobnych prac remontowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00274194

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZP.26.1.32.2025.KBA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 185000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji przedprojektowej remontu obiektów zabytkowych w Łysołajach.
2. Zakres prac obejmuje opracowanie dla każdego budynku lub jego części, obiektu budowlanego oddzielnej dokumentacji przedprojektowej tj. dla budynków „PAŁAC” i „KORDEGARDA” oraz obiektów, w tym bramy wjazdowej na nieruchomość wraz z furtą i częścią uszkodzonego ogrodzenia wykonaną z kamienia – wapienia przy budynku „KORDEGARDA”, znajdujących się w zespole pałacowo – parkowym położonym
w m. Łysołaje 59” w województwie lubelskim, powiecie łęczyńskim, gminie Milejów na dz. nr ew. 423, wpisanych do rejestru zabytków województwa lubelskiego pod nr A/730 na mocy decyzji WKZ w Lublinie znak: KL.IV-7/16/77 z dnia 9 sierpnia 1977 r. Opracowana dokumentacja zostanie wykonana w zakresie wskazanym w zaleceniach pokontrolnych przez Konserwatora w sprawie zabytków zgodnie z pismem Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Lublinie.
3. Z uwagi na różny zakres prac/zaleceń wskazanych do wykonania przez Konserwatora Zabytków dotyczących budynków „PAŁAC”, „KORDEGARDA” oraz obiektów tj. Bramy wjazdowej na nieruchomość wraz z furtą i częścią uszkodzonego ogrodzenia wykonaną z kamienia – wapienia, przy budynku „KORDEGARDA”, przedmiot zamówienia został podzielony na dwa odrębne zadania, w tym na cztery oddzielne opracowania, które obejmują:
1) Zadanie 1:
a) opracowanie dokumentacji przedprojektowej dla Portyku „PAŁACU”,
b) opracowanie dokumentacji przedprojektowej dla budynku „PAŁAC”.
2) Zadanie 2:
a) opracowanie dokumentacji przedprojektowej dla budynku „KORDEGARDA”,
b) opracowanie dokumentacji przedprojektowej dla obiektu tj. Bramy wjazdowej na nieruchomość wraz z furtą i częścią uszkodzonego ogrodzenia wykonaną z kamienia – wapienia, przy budynku „KORDEGARDA”.
4. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71210000-3 - Doradcze usługi architektoniczne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71356000-8 - Usługi techniczne

71530000-2 - Doradcze usługi budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 120540,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 442800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 120540,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Doradczo-Usługowa Budownictwa Europrojekt Zbigniew Chomiczewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6792102586

7.3.3) Ulica: Brzezie 407

7.3.4) Miejscowość: Brzezie

7.3.5) Kod pocztowy: 32-014

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 120540,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2025-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi