Remont poszycia dachowego budynku Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Buczkowicach

Gmina Buczkowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00365607
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00365607/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-07 10:39
Lokalizacja
Buczkowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-05bff2db-c328-4485-bf1a-8ae84f6320d1
Identyfikator
9372624210
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa i konserwacja dachówNaprawa dachówKonserwacja dachówMalowanie dachów

Wykonawcy

1 przyznane

RTM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Nart 112, PL · lot 0
342 919,03 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00365607 z dnia 2025-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont poszycia dachowego budynku Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Buczkowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Buczkowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182249

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipowska 730

1.5.2.) Miejscowość: Buczkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-374

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: + 48334990066

1.5.8.) Numer faksu: +48334990066

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@buczkowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-buczkowice/zamowienia-publiczne

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-05bff2db-c328-4485-bf1a-8ae84f6320d1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont poszycia dachowego budynku Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Buczkowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05bff2db-c328-4485-bf1a-8ae84f6320d1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00365607

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00055616/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont poszycia dachowego budynku Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Buczkowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00281738

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKiB 271.15.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 366577,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn: Remont poszycia dachowego budynku Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Buczkowicach.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
a) przedmiar robót
b) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych
c) dokumentacja projektowa
d) projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 7
– stanowiące załącznik do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261910-6 - Naprawa dachów

45261920-9 - Konserwacja dachów

45261221-9 - Malowanie dachów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 342919,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 342919,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 342919,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RTP Sp.zo.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6020145650

7.3.3) Ulica: Nowy Nart

7.3.4) Miejscowość: Jeżowe

7.3.5) Kod pocztowy: 37-430

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 342919,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane