Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko -Orlik 2012 – edycja 2024” przy Placu Piastowskim 7 w Lęborku

Gmina Miasto Lębork

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00365735
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00365735/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-07 11:13
Lokalizacja
Lębork, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-643e4beb-20e6-441b-ad8c-ab0013970c70
Identyfikator
8411622090
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWyrównywanie nawierzchni boisk sportowychNaprawa boisk sportowych

Wykonawcy

1 przyznane

GMINA MIASTO LĘBORKJaworzno, PL · lot 0
661 494 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00365735 z dnia 2025-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko -Orlik 2012 – edycja 2024” przy Placu Piastowskim 7 w Lęborku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Lębork

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979737

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Armii Krajowej 14

1.5.2.) Miejscowość: Lębork

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@um.lebork.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lebork.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umlebork.ezamawiajacy.pl/pn/UMLEBORK/demand/notice/publicpzp/during/list?USER_MENU_HOVER=publicpzpDuringNoticePublicList

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko -Orlik 2012 – edycja 2024” przy Placu Piastowskim 7 w Lęborku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-643e4beb-20e6-441b-ad8c-ab0013970c70

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00365735

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045591/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja kompleksy sportowego "Moje boisko - Orlik 2012" przy pl. Piastowskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00277879

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.13.2025.P

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” przy Placu Piastowskim”. Zamówienie obejmuje całkowitą wymianę nawierzchni EPDM boiska wielofunkcyjnego o powierzchni 1541 m2 na boisku zlokalizowanym w Lęborku, przy Pl. Piastowskim 7 (działka nr 339/5, obręb ewidencyjny 3 Lębork) wraz z wymalowaniem linii pomocniczych oraz budowę piaskownicy (zeskoczni) do skoku w dal.
2. Zakres zamówienia obejmuje :
2.1. całkowitą wymianę nawierzchni EPDM boiska wielofunkcyjnego, w tym zakresie należy wykonać następujące roboty budowlane:
2.1.1. Rozebranie, wywóz i utylizację syntetycznej nawierzchni boiska;
2.1.2. Mechaniczną rozbiórkę podbudowy betonowej;
2.1.3. Uzupełnienie powstałych nierówności za pomocą kruszywa kamiennego jako warstwa wyrównawcza pod nową podbudowę boiska,
2.1.4. Mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża,
2.1.5. Wykonanie nowej trzywarstwowej nawierzchni syntetycznej wraz z malowaniem linii pomocniczych boiska wielofunkcyjnego.
2.2. Budowę piaskownicy (zeskoczni) do skoku w dal, w tym zakresie należy wykonać następujące roboty budowlane:
2.2.1. Demontaż części istniejącego ogrodzenia oraz wykonanie bramy ;
2.2.2. Roboty przygotowawcze i ziemne;
2.2.3. Wykonanie drenażu oraz ułożenie geowłókniny;
2.2.4. Obsadzenie obrzeży piaskownicy (zeskoczni) oraz montaż elastycznych nakładek gumowych;
2.2.5. Wykonanie podłoża pod łapacze piasku oraz łapaczy piasku;
2.2.6. Montaż belki do odbicia;
2.2.7. Wypełnienie zeskoczni warstwą piasku.

3. Zakres zamówienia obejmuje również:
3.1. Wykonawca wykona i umieści na terenie inwestycji w momencie faktycznego rozpoczęcia robót budowlanych 1 tablicę informacyjną o wymiarach 180x120 cm, której wzór musi być zgodny z wytycznymi wskazanymi w Załączniku do Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021r. w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych (Dz. U z 2023 r. poz. 1471). Tablica powinna znajdować się przy głównym wejściu na teren obiektu na ogrodzeniu lub w innym widocznym miejscu, które należy uzgodnić z Zamawiającym. Treść tablicy Wykonawca uzgodni z Zamawiającym po podpisaniu umowy.
3.2. W związku z ograniczonym dostępem do terenu budowy Wykonawca winien uwzględnić w ofercie konieczność tymczasowego demontażu fragmentu ogrodzenia (3 słupki oraz siatka) oraz fragmentu piłkochwytu (1 słupek i siatka) na czas wykonywania przedmiotu zamówienia. Należy również uwzględnić konieczność odtworzenia w/w elementów podlegających tymczasowemu demontażowi a w przypadku uszkodzenia nawierzchni utwardzonych (chodnik, ścieżka rowerowa) oraz trawnika należy przewidzieć ich naprawę (przywrócenie do stanu pierwotnego).
Miejsce przewidziane na wjazd na plac budowy przedstawia dokumentacja zdjęciowa stanowiąca Załącznik nr 11 do SWZ – Dokumentacja zdjęciowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 661494,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1052019,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 661494,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MULTISPORT Boiska Sportowe Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 770979737

7.3.3) Ulica: Karola Olszewskiego 13A

7.3.4) Miejscowość: Jaworzno

7.3.5) Kod pocztowy: 43-600

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty budowlane oprócz ułożenia nawierzchni - WENTA S.C. Krystian Wenta Oliwia Wenta

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 661494,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane