Dostosowanie budynku dydaktycznego i internatu Zespołu Szkół w Radoryżu Smolanym do wymagań ochrony przeciwpożarowej

POWIAT ŁUKOWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00365770
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00365770/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-07 11:22
Lokalizacja
Łuków, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-95af94d7-5106-4986-91fd-c0ecb26adc90
Identyfikator
8251998135
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne przeciwpożaroweRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW CIOŁEKStara Wróblina 18, PL · lot 0
341 903,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00365770 z dnia 2025-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynku dydaktycznego i internatu Zespołu Szkół w Radoryżu Smolanym do wymagań ochrony przeciwpożarowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŁUKOWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581825

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 17

1.5.2.) Miejscowość: Łuków

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@starostwolukow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatlukowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatlukowski.ezamawiajacy.pl/pn/powiatlukowski/demand/214717/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie budynku dydaktycznego i internatu Zespołu Szkół w Radoryżu Smolanym do wymagań ochrony przeciwpożarowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95af94d7-5106-4986-91fd-c0ecb26adc90

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00365770

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00022922/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Dostosowanie budynku dydaktycznego i internatu Zespołu Szkół w Radoryżu Smolanym do wymagań ochrony przeciwpożarowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00262515

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.272.13.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 276009,18 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

IV. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. ,,Dostosowanie budynku dydaktycznego i internatu Zespołu Szkół w Radoryżu Smolanym do wymagań ochrony przeciwpożarowej”
Zakres robót obejmuje m. in.:
1) prace rozbiórkowe;
2) wykonanie ścianek działowych na I piętrze budynku dydaktycznego;
3) tynki malarskie;
4) stolarkę i ślusarkę okienną i drzwiową;
5) roboty elewacyjne – wymiana styropianu na wełnę;
6) rozdział stref pożarowych ( ZL III i ZL V);
7) instalacja wodno- kanalizacyjna;
8) roboty poinstalacyjne;
9) instalacja oświetlenia awaryjnego;
2. Szczegółowy opis i zakres wykonania przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, w skład której wchodzą projekt budowlany, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz przedmiar robót stanowiące załącznik nr 1 do SWZ.
3. Przedmiary robót są uzupełnieniem przedmiotu zamówienia i nie mogą stanowić jedynej podstawy do obliczenia ceny za wykonanie zamówienia. Załączone do SWZ branżowe przedmiary robót mają jedynie charakter pomocniczy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 341903,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1128988,71 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 341903,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INVEST-CIOŁEK JAROSŁAW

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251850444

7.3.3) Ulica: STARA WRÓBLINA 18

7.3.4) Miejscowość: TUCHOWICZ

7.3.5) Kod pocztowy: 21-421

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 341903,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2025-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane