Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i remoncie wejścia oraz schodów do budynku Sanatorium Leśnik w Sopocie przy ulicy 23 marca 105.
"Uzdrowisko Sopot" Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00365795
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00365795/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-08-07 11:30
- Lokalizacja
- Sopot, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c27a7307-dc5d-4f08-986a-332aeb5a9447
- Identyfikator
- 5851342944
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00365795 z dnia 2025-08-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i remoncie wejścia oraz schodów do budynku Sanatorium Leśnik w Sopocie przy ulicy 23 marca 105.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "Uzdrowisko Sopot" Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308235
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bolesława Chrobrego 6/8
1.5.2.) Miejscowość: Sopot
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-756
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@uzdrowiskosopot.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.lesnik.sanatoria.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://uzdrowiskosopot.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka z o.o. ze 100% udziałem gminy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i remoncie wejścia oraz schodów do budynku Sanatorium Leśnik w Sopocie przy ulicy 23 marca 105.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c27a7307-dc5d-4f08-986a-332aeb5a9447
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00365795
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00213338/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i remoncie wejścia oraz schodów do budynku Sanatorium Leśnik w Sopocie przy ulicy 23 marca 105.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00338442
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i remoncie wejścia głównego oraz schodów do budynku Sanatorium Leśnik w Sopocie przy ulicy 23 marca 105.
Całość realizacji dotyczy zaplanowanego ciągu komunikacyjnego, wejścia głównego do budynku sanatorium.
Celem remontu jest poprawa komfortu użytkowników budynku oraz poprawa wizerunku obiektu
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45215110-1 - Roboty budowlane w zakresie uzdrowisk
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45247240-4 - Roboty budowlane w zakresie barier stałych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty| 2025-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |