Wynajem samochodów ciężarowych

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Świętochłowicach Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00366072
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00366072/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-07 12:30
Lokalizacja
Świętochłowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f452aaa-0375-47d8-bd06-de631645ebab
Identyfikator
6270011896
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą

Wykonawcy

1 przyznane

RYSZARD KASPERSKIŚwiętochłowice, PL · lot 0
237 759 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00366072 z dnia 2025-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wynajem samochodów ciężarowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Świętochłowicach Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000150998

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łagiewnicka 76

1.5.2.) Miejscowość: Świętochłowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-608

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mpuk.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mpuk.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mpuk.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wynajem samochodów ciężarowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f452aaa-0375-47d8-bd06-de631645ebab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00366072

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00314676

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MPUK/DN/ZP/5/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą wg potrzeb Zamawiającego:
a) samochód samowyładowczy o ładowności min. 12 t wyposażony w HDS do transportu odpadów – szacunkowa ilość 100 godzin,
b) samochód ciężarowy typu bramowiec do transportu kontenerów KG-3, KG-5, KP-7 z odpadami – szacunkowa ilość 50 godzin,
c) samochód samowyładowczy o ładowności min. 18 t – szacunkowa ilość 250 godzin,
d) samochód samowyładowczy o ładowności min. 24 t.– szacunkowa ilość 850 godzin.
Nie dopuszcza się zestawu – ciągnika wraz z naczepą z uwagi na konieczność poruszania się w trudnych warunkach np. wjazd do wykopu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 237759 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 237759 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 237759 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Silesia Bau Ryszard Kasperski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6272566351

7.3.3) Ulica: Imieli

7.3.4) Miejscowość: Świętochłowice

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 237759 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi