TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO PRZY UL. STORCZYKOWEJ 10 W RAJSZEWIE (GM.JABŁONNA) WRAZ Z MONTAŻEM INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ(3)

GMINA JABŁONNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00367079
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00367079/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-07 20:21
Lokalizacja
Jabłonna, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-993daec4-fd6d-4b73-a249-334cceeda16e
Identyfikator
5361771514
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty izolacyjneOchrona odgromowaRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieInstalacje słoneczneIzolacja cieplnaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00367079 z dnia 2025-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO
PRZY UL. STORCZYKOWEJ 10 W RAJSZEWIE (GM.JABŁONNA) WRAZ Z MONTAŻEM INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ(3)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270442

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Modlińska 152

1.5.2.) Miejscowość: Jabłonna

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.8.) Numer faksu: przetargi@jablonna.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jablonna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jablonna.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.jablonna.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO
PRZY UL. STORCZYKOWEJ 10 W RAJSZEWIE (GM.JABŁONNA) WRAZ Z MONTAŻEM INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ(3)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-993daec4-fd6d-4b73-a249-334cceeda16e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00367079

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033094/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.29 RINNO - Inteligentne rozwiazania dla głębokkiej modernizacji energetycznej budynków (modernizacja budynku na ulicy Storczykowej)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00341839

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.34.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu termomodernizacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Storczykowej 10 w Rajszewie gm. Jabłonna, wykonaniu instalacji odgromowej oraz montażu instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku i instalacji fotowoltaicznej częściowo zintegrowanej z fasadą południową oraz wszystkich niezbędnych robót budowlanych towarzyszących. Roboty budowlane muszą być prowadzone z zachowaniem
bhp i uwzględnieniem ciągłego użytkowania obiektu przez mieszkańców.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z tym, że nie złożono żadnej oferty, zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie, na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
2025-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane