Modernizacja systemu alarmowania i ostrzegania na wypadek awarii Stopnia Wodnego Włocławek.
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00470261
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00470261/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-26 09:37
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6783be9f-27f6-11ef-a458-c2a7c3d67e03
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00470261 z dnia 2024-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja systemu alarmowania i ostrzegania na wypadek awarii Stopnia Wodnego Włocławek.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.muszalska@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r19699,Modernizacja-systemu-alarmowania-i-ostrzegania-na-wypadek-awarii-Stopnia-Wodnego.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja systemu alarmowania i ostrzegania na wypadek awarii Stopnia Wodnego Włocławek.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6783be9f-27f6-11ef-a458-c2a7c3d67e03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00470261
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00225727/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.106 Modernizacja systemu alarmowania i ostrzegania na wypadek awarii Stopnia Wodnego we Włocławku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00361547
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: W.ROZ.2710.2.2024/ZZWŁ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia pn. Modernizacja systemu alarmowania i ostrzegania na wypadek awarii Stopnia Wodnego Włocławek, RZGW Warszawa, jest modernizacja aktualnego systemu mająca na celu unowocześnienie elementów sterowania, zarządzania i sterowania systemu oraz zmiana transmisji radiowej z analogowej na cyfrową.
Szczegółowy opis i zakres robót stanowiących przedmiot zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ – Dokumentacja (Opis przedmiotu zamówienia, Dokumentacja techniczna – „Modernizacja systemu alarmowania i ostrzegania na wypadek awarii Stopnia Wodnego Włocławek”, Przedmiar robót, Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, Pozwolenie radiowe nr RRL/A/F/0728/2023 z dnia 07.02.2024 r.) oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 6 do SWZ).
Zakres robót obejmuje:
• Wymianę centrali sterujących i nasłuchowych,
• Modernizację sterowania lokalnych punktów alarmowania i ostrzegania,
• Modernizację pętli kablowej,
• Wymianę elementów sygnalizacji świetlnej na słupach ze światłami drogowymi,
• Zmianę oprogramowania i poszerzenie funkcjonalności systemu.
Projektowane centrale poprzez oprogramowanie będą umożliwiały również sterowanie systemem świateł drogowych, LEDową tablica informacyjną, terminalem , czujnikiem pętli kablowej przerwania stopnia wodnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
35121700-5 - Systemy alarmowe
35240000-8 - Syreny
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie w/w zamówienia publicznego w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego tj. do godz. 10:00 dnia 26 czerwca 2024 r. nie wpłynęła żadna oferta. W konsekwencji powyższego Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.| 2024-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |