„Wykonanie prac remontowych przy zabytkowym kościele p.w. Św. Klemensa w Czerminie”
GMINA CZERMIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00470274
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00470274/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-26 09:40
- Lokalizacja
- Czermin, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2d1b9a58-89df-11ee-9fb5-3edbb70f45bd
- Identyfikator
- 8172175391
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00470274 z dnia 2024-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie prac remontowych przy zabytkowym
kościele p.w. Św. Klemensa w Czerminie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERMIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581896
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 140
1.5.2.) Miejscowość: Czermin
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-304
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@czermin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://czermin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2d1b9a58-89df-11ee-9fb5-3edbb70f45bd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie prac remontowych przy zabytkowymkościele p.w. Św. Klemensa w Czerminie”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d1b9a58-89df-11ee-9fb5-3edbb70f45bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00470274
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00508873
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PC.271.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA JEST WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH - PRAC POLEGAJĄCYCH NA
REMONCIE ( WYMIANIE) STOLARKI OKIENNEJ, DOCIEPLENIU STROPU (SKLEPIENIA), REMONCIE POSADZKI
ORAZ PRZEBUDOWIE I ROZBUDOWIE PODPOSADZKOWEJ INSTALACJI C.O.W OBIEKCIE BUDOWLANYM,
WPISANYM DO REJESTRU ZABYTKÓW – BUDYNEK KOŚCIOŁA PARAFIALNEGO WCHODZĄCY W SKŁAD ZESPOŁU
KOŚCIOŁA PARAFIALNEGO P.W. ŚW. KLEMENSA P.M. W CZERMINIE.
Zamawiający informuje, iż z uwagi na fakt, że prace będą prowadzone w obiekcie czynnym. Wykonawca powinien
dostosować organizację swoich robót tak, aby uwzględniała ona specyfikę obiektu i wynikające stąd ograniczenia.
Przed rozpoczęciem prac budowlanych oraz przez cały okres wykonywania prac budowlanych Wykonawca zobowiązany
jest ustalać wszystkie czynności mające wpływ na funkcjonowania budynku z zarządcą obiektu.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony jest w przedmiarach robót (stanowią dokument pomocniczy przy
wycenie robót) oraz w dokumentacji technicznej.
Jeżeli w jakimkolwiek miejscu w SWZ oraz w załącznikach do niej tj. dokumentacji technicznej – opisach technicznych,
rysunkach, przedmiarach robót, , zostały wykazane nazwy producenta, nazwy dostawców, nazwy własne, marki, znaki
towarowe, patenty lub pochodzenie materiałów
czy urządzeń służących do wykonania niniejszego zamówienia – wszędzie tam Zamawiający dodaje wyraz „lub
równoważne” a wyżej wymienione parametry określają jedynie minimalne, oczekiwane parametry jakościowe oraz
wymagany standard. Zamawiający informuje, że określając przedmiot zamówienia poprzez wskazanie nazw handlowych,
dopuszcza jednocześnie wszelkie ich odpowiedniki rynkowe nie gorsze niż wskazane. Parametry wskazanego przez
zamawiającego standardu przedstawiają minimalne, oczekiwane warunki techniczne, eksploatacyjne, użytkowe,
funkcjonalne, estetyczne oraz inne cechy istotne
dla przedmiotu zamówienia. Natomiast wskazana marka lub nazwa handlowa określa klasę produktu, a nie konkretnego
producenta.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 876765,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 912500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 876765,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Remontowo Budowlana Tomko, Tomasz Krużel
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8171568800
7.3.4) Miejscowość: Trzciana 146
7.3.5) Kod pocztowy: 39-304
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 876765,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2024-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |