Zakup samochodu osobowego w ramach odnowienia taboru w Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

Kuratorium Oświaty

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00367378
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00367378/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-08-08 09:06
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-87ec34a7-cea3-4ce3-8bb6-b6c890088d7c
Identyfikator
8132798565
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy silnikowe

Wykonawcy

1 przyznane

INTER AUTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
188 040 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00367378 z dnia 2025-08-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu osobowego w ramach odnowienia taboru w Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Kuratorium Oświaty

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006473389

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 15

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kuratorium@ko.rzeszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ko.rzeszow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup samochodu osobowego w ramach odnowienia taboru w Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87ec34a7-cea3-4ce3-8bb6-b6c890088d7c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00367378

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00212206/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 samochód osobowy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W wyniku przeprowadzonego przez Zamawiającego, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024r. poz. 1320 ze zm.) postępowania nr sprawy WA.2630.4.2025 nie wpłynęła żadna oferta. W związku z tym Zamawiający na mocy art. 305 pkt 2 ustawy PZP przeprowadził postępowanie z wolnej ręki.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-bf9e1aef-13dd-46a8-8ad0-b3e270988819

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WA.2630.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 154471,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodowego osobowego w ramach odnowienia taboru w Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 188040 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 188040 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 188040 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Inter Auto BIS Sp. z o.o. Sp. k

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 121546857

7.3.3) Ulica: Kocmyrzowska 1a

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-831

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 188040,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni

2025-08-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy