Rewitalizacja otoczenia zabytkowego Cmentarza Wojennego „Balonna” w Dęblinie w podziale na 2 części
MIASTO DĘBLIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00470349
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00470349/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-26 09:58
- Lokalizacja
- Dęblin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-64b822e8-392f-11ef-880f-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 5060026098
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneWznoszenie ogrodzeńRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
Wykonawcy
2 przyznane
GOLDEN ELEKTRIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
808 110 PLNGOLDEN ELEKTRIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
84 846,48 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00470349 z dnia 2024-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja otoczenia zabytkowego Cmentarza Wojennego „Balonna” w Dęblinie w podziale na 2 części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO DĘBLIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019419
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 12
1.5.2.) Miejscowość: Dęblin
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-530
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.deblin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.deblin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-64b822e8-392f-11ef-880f-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja otoczenia zabytkowego Cmentarza Wojennego „Balonna” w Dęblinie w podziale na 2 części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64b822e8-392f-11ef-880f-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00470349
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031505/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rewitalizacja otoczenia zabytkowego Cmentarza Wojennego „Balonna” w Dęblinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00408695
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RMI.271.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 688890,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Część 1Budowa nowego ogrodzenia Cmentarza Wojennego „Balonna” w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn. Rewitalizacja otoczenia zabytkowego Cmentarza Wojennego „Balonna" w Dęblinie.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
a) Wycinkę drzew i krzewów.
b) Usunięcie zakrzaczeń i pni.
c) Usunięcie elementów starego ogrodzenia.
d) Odhumusowanie.
e) Wykonanie i montaż ogrodzenia o dł. ok. 450 mb.
f) Renowację bramy i furtki.
g) Prace remontowe okładziny i przykrycia słupków bramowych.
h) Roboty porządkowe.
i) Obsługę geodezyjną zadania, w tym wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej w 3 egz. dla zamawiającego.
Szczegółowy zakres prac określa dokumentacja projektowa (Cz. 1) – załącznik nr 9 do SWZ oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (Cz. 1) – załącznik nr 10 do SWZ. Przedmiar robót (Cz.1) stanowi element pomocniczy do obliczenia ceny oferty – załącznik nr 11 do SWZ.
UWAGA: Zamawiający informuje, że na dzień ogłoszenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego zamawiający jest w trakcie dokonania zgłoszenia wykonania robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.5.) Wartość części: 591892,57 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2Budowa oświetlenia drogi dojazdowej do Cmentarza Wojennego „Balonna” w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn. Rewitalizacja otoczenia zabytkowego Cmentarza Wojennego „Balonna” w Dęblinie.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
a) Budowę zasilenia projektowanego oświetlenia drogowego od istniejącego słupa nr 12 linii oświetlenia drogowego przy ul. Balonna.
b) Budowę linii kablowej oświetleniowej typu YAKXS 4 x 25mm2.
c) Budowę 11 nowych słupów oświetleniowych.
d) Montaż wysięgników i opraw oświetleniowych na w/w słupach 11 kpl.
e) Wymiana istniejącej szafki oświetleniowej zasilającej oświetlenie drogowe
ul. Balonna
f) Wykonanie badań i pomiarów.
g) Obsługę geodezyjną zadania, w tym wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej w 3 egz. dla zamawiającego.
Szczegółowy zakres prac określa dokumentacja projektowa (Cz. 2) – załącznik nr 9 do SWZ oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (Cz. 2) – załącznik nr 10 do SWZ. Przedmiar robót (Cz. 2) – stanowi element pomocniczy do obliczenia ceny oferty – załącznik nr 11 do SWZ.
UWAGA: Zamawiający informuje, że na dzień ogłoszenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest na etapie uzyskiwania Decyzji o pozwoleniu na budowę dla w/w zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 96998,33 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 808110,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 810570,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 808110,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Golden Elektric Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5060121678
7.3.3) Ulica: Williama Heerleina Lindleya 16
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-013
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 808110,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-298.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84846,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 84846,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84846,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Golden Elektric Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5060121678
7.3.3) Ulica: Williama Heerleina Lindleya 16
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-013
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84846,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-298.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |