Modernizacja strefy wejścia oraz pomieszczeń na poziomie parteru – Wydział Architektury. Znak sprawy: DZPZ.284.46.2025.AL
Politechnika Śląska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00368028
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00368028/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-08-08 11:45
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c594fbb5-46fb-4bac-a495-1317e1f89d8d
- Identyfikator
- 6310200736
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00368028 z dnia 2025-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja strefy wejścia oraz pomieszczeń na poziomie parteru – Wydział Architektury. Znak sprawy: DZPZ.284.46.2025.AL
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Śląska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001637
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Akademicka 2A
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.7.) Numer telefonu: (32) 237-13-34, 237-13-35
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: DZPZ@polsl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.polsl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://polsl.ezamawiajacy.pl/app/login1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja strefy wejścia oraz pomieszczeń na poziomie parteru – Wydział Architektury. Znak sprawy: DZPZ.284.46.2025.AL2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c594fbb5-46fb-4bac-a495-1317e1f89d8d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00368028
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00002645/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.38 Modernizacja strefy wejścia oraz pomieszczeń na poziomie parteru Wydziału Architektury Politechniki Sląskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00342491
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZPZ.284.46.2025.AL
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 471297,30 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 167470,04 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące modernizację strefy wejścia oraz pomieszczeń na poziomie parteru Wydziału Architektury. W zakres prac wchodzą m.in.: renowacja posadzki z lastryka w holu, czyszczenie słupów z mozaiki ceramicznej oraz cegły klinkierowej na ścianach, zerwanie i ułożenie nowej posadzki z płytek we wiatrołapie, ułożenie wykładziny w portierni, malowanie ścian, sufitów i grzejników, instalacja elektryczna wraz z montażem nowych opraw.
Obiekt może być użytkowany, dlatego hol nie może zostać całkowicie zamknięty na czas prowadzenia prac. Przed modernizacją bądź równolegle z nią, stolarz będzie przeprowadzał renowację drewnianej portierni. Ewentualne poprawki malarskie konieczne do wykonania po dokonaniu wspomnianej renowacji, leżeć będą po stronie Wykonawcy modernizacji, co zostało ujęte w dokumentacji technicznej.
2. Termin wykonania zamówienia: do 60 dni od dnia zawarcia umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyniku przeprowadzonych czynności postępowanie zostało unieważnione na mocy art. 255 pkt 1) ustawy, ponieważ nie złożono żadnej oferty.Uzasadnienie:
W wyznaczonym terminie składania ofert nie została złożona żadna oferta.
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
UWAGA! Kwota podana w pkt 4.3.1) niniejszego ogłoszenia, tj.: "Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)" to kwota nieuwzględniająca wartości przewidywanych zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp w wysokości maksymalnie do 100% wartości szacunkowej zamówienia podstawowego.| 2025-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |